مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. نظرات جالب مهناز افشار، پوریا پورسرخ، علی کریمی، علی پروین، هادی ساعی و ... در مورد مرگ

نظرات این دوستان گاهی جالب و خارج از تصور است:
    * مجتبی جباری
    بیشتر از مرگ از اعمالم می*ترسم و اگر چیزی از عمرم باقی نمانده باشد و چیزی در آن لحظه نجوا هم فقط از خدا طلب بخشش و مرگ بی*دردسری می*کنم.
    * حمید سوریان
    دلم می*خواهد راحت و بی*مزاحمت برای دیگران بمیرم و آن قدر آدم خوبی باشم که وقتی مردم روی سنگ قبرم بنویسند ورزشکار با اخلاق مرد.
    * مهرانه مهین*ترابی
    مرگ لحظه*ای ناگزیر در زندگی هر موجود زنده*ای است فقط کاش همیشه ...
  2. پاسخ جالب آلبرت انیشتین به مریلین مونرو

توسط در تاریخ جمعه ۰۶ مرداد ۹۱ در ساعت ۰۴:۱۴ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    پاسخ جالب آلبرت انیشتین به مریلین مونرو
    می گویند "مریلین مونرو " یک وقتی نامه ای نوشت به " البرت اینشتین " که فکرش را بکن که اگر من و تو ازدواج کنیم بچه ها یمان با زیبایی من و هوش و نبوغ تو چه محشری می شوند !

اقای " اینشتین
    ...
  3. کتاب دل آباد

توسط در تاریخ جمعه ۰۶ مرداد ۹۱ در ساعت ۰۴:۱۲ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    معرفی کتاب دل آباد
    عنوان اثر : دل آباد
    موضوع : ادبیات تاریخی
    نویسنده : خواجه عبدالله انصاری
    توضیحات : شیخ*الاسلام ابواسماعیل عبدالله *بن ابی*منصور محمد (تولد: ۳۹۶ ه*. ق. / ۱۰۰۶ م. وفات: ۴۸۱ ه*. ق. / ۱۰۸۸ م.) معروف به «پیر هرات» و «پیر انصار» و «خواجه عبدالله انصاری» و «انصاری هروی»، دانشمند و عارف بود. وی از اعقاب ابوایوب انصاری است. مادرش از مردم بلخ بود و عبدالله خود در هرات متولد شد و از کودکی زبانی گویا و طبعی توانا داشت چنانکه شعر پارسی و تازی را نیکو می*سرود .
  4. عکس از بازار روز بندر عباس

توسط در تاریخ جمعه ۰۶ مرداد ۹۱ در ساعت ۰۴:۰۸ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
  5. منطقه عباس آباد نایین پناهگاه حیات وحش شد

توسط در تاریخ جمعه ۰۶ مرداد ۹۱ در ساعت ۰۴:۰۵ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    منطقه عباس آباد نایین پناهگاه حیات وحش شد
    به منظور حمایت از یوزپلنگ آسیایی

جام جم آنلاین: به منظور حمایت از یوزپلنگ آسیایی و حفظ و گسترش زیستگاه این گونه در خطر انقراض ، با موافقت کمیسیون ...
  6. علی آباد سرزمین آبشارهای رویایی

توسط در تاریخ جمعه ۰۶ مرداد ۹۱ در ساعت ۰۴:۰۰ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    علی آباد سرزمین آبشارهای رویایی

جام جم آنلاین: علی آباد کتول، سرزمین آبشارها و چشمه سارهای رویایی و دیدنی با طبیعتی زیبا و منحصر بفرد در شرق گلستان برای میزبانی از مهمانان نوروزی نیازمند تکمیل
    ...
  7. غفلت از صنعت گردشگری خرم آباد

توسط در تاریخ جمعه ۰۶ مرداد ۹۱ در ساعت ۰۳:۵۷ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    غفلت از صنعت گردشگری خرم آباد

جام جم آنلاین: در حالی که خرم آباد به عنوان مرکز استان لرستان از جمله تاریخی ترین شهرستانهای کشور محسوب می شود که تحقق صنعت توریسم در این شهر با توجه به وضعیت زیرساختها
    ...
  8. لطیفه

تعدادی ÷یرزن با اتوبوس عازم سفری تفریحی بودند ......÷س ازمدتی یکی از÷یرزنهابه ÷شت راننده زد ویه مشت بادام به اوتعارف کردوراننده بادام هاراگرفت وخوردبعداز45دقیقه دوباره ÷یرزن بایه مشت بادام نزدراننده امدوبادام هارابه اوتعارف کردراننده بازهم تشکرکردوبادام هاراگرفتوخورداین کاردئباره ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده