مشاهده RSS Feed

محبوب ترین وبلاگ ها

1. من زنم...

اری من زنم...!!!
    مغرورم اما دل نازک......!!!
    تکیه گاهم اما در حسرت تکیه دادن به کسی...!!!
    غصه میخورم با غصه خوردنت...اما..!!!
    اما غصه هایم را پنهان میکنم.....!!!!
    ... میخندم با تو که بخندانمت،که شاد باشی .....اما....!!!
    اما تنهایی هایم خالیست از خنده....!!!!
    من زنم....اری....!!
    دریایی از احساسِ بیان نکرده....!!!
    کوهی از صبر....!!!
    اری من زنم.....!!!
    اما کم آورده ام....!!!
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  2. ﻣﻦ ﺍﺯ ﺳﺎﺩﮔـــﯽ ﺧــﻮﺩ ﺷﮑﺴﺘـــﻢ

ﻧﺒﻮﺩﻧـــﺖ ﻣــﺮﺍ ﻧﺸﮑﺴــﺖ

ﻫﯿﭽﮑـــﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺁﻩ ﻫﺎ
    ﻫﯿﭽﮑـــﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺍﺷـــﮏ ﻫﺎ
    ﻫﯿﭽﮑـــﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻧﺎﻟــﻪ ﻫﺎ ﺑﺨﺎﻃـــﺮ ﺗـــﻮ ﻧﯿﺴـــﺖ ...!!!
    ﻣﻦ ﺍﺯ ﺳﺎﺩﮔـــﯽ ﺧــﻮﺩ ﺷﮑﺴﺘـــﻢ
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. جمله های زیبا

[COLOR=#40e0d0][B][FONT=verdana][SIZE=4]اگرنمی*توانی شاه راه باشی، كوره راه باش، [/SIZE][/FONT]
    [/B][/COLOR]
    [COLOR=#40e0d0][B][FONT=verdana][SIZE=4]اگر نمی*توانی خورشید باشی، ستاره باش، [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]

[COLOR=#40e0d0][B][FONT=verdana][SIZE=4]با بردن و باختن اندازه ات نمی گیرند
    هر آنچه كه هستی، بهترینش باش..[URL="redirect.php?a=forums.pichak.net/"].[/URL] ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. گوشی آیفون، زیبایی یک زن را گرفت!

در اتفاقی عجیب در لیورپول انگلیس یک زن 30 ساله بر اثر استفاده از گوشی آیفون 4 خود دچار حساسیت های پوستی شدیدی شد.
    به گزارش تکناز جنی تیلور با مشاهده ورم و حساسیت های شدید در ناحیه صورت و گردن خود به پزشک مراجعه کرد و دریافت که استفاده از گوشی آیفون عامل این حساسیت های شدید پوستی ...
  5. تنبیه عجیب یک پدر کامبوجی !!

تنبیه عجیب یک پدر کامبوجی برای پسر 13 ساله اش که بجای مدرسه به کافی نت رفته بود.
    پدر عصبانی پسر خود را را به مدت 2 ساعت با استفاده از قفل و زنجیر به درخت بسته بود که با اطلاع دادن همسایه ها به پلیس آنها پسرک را آزاد کرند و پدر هنگام مشاهده پلیس فرار میکند . همچنین این شخص به اتهام تحقیر و شکنجه پسر خود تحت تعقیب پلیس می باشد
  6. حلقه های ازدواج غیرفلزی !! تاتو + عکس

[CENTER]
    حلقه های ازدواج به صورت تاتو ... ، هرگز حلقه ی ازدواجتان از شما جدا نمی شود ... هرگز حلقه ی ازدواجتان گم نمیشود

[COLOR=#ffffff][FONT=Tahoma]2 ...
  7. المپیک ۲۰۱۲ لندن افتتاح شد/ اهتزاز پرچم ایران+حاشیه ها و تصاویر

توسط در تاریخ شنبه ۰۷ مرداد ۹۱ در ساعت ۱۵:۳۹ (وبلاگ مجید)
    مراسم افتتاحیه رقابت های المپیک ۲۰۱۲ لندن شب گذشته در محل ورزشگاه اصلی المپیک پارک برگزار شد.

به گزارش جهان به نقل از خبرگزاری ها، در حالی مراسم افتتاحیه سی*امین دوره المپیک به میزبانی لندن ...
    دسته بندی ها
    ورزش , اخبار
  8. کار بسیار عجیب و ترسناک یک عروس و داماد +عکس

عروس و دامادی کرواسی تبار تصمیم داشتند تا مراسم عروسی خود را برگزار کنند، کار بسیار عجیب ، مهیج و خطرناک را در مقابل مهمانان حاضر در مراسم عروسی انجام دادند. عروسی آنها در سواحل shallows در کرواسی انجام شده بود.
    نسیم خنک دریا و صدای مرغان دریایی و … همه دست به دست هم داده تا این عروس ...