مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. ماساژ برای سالمندان(شرکت خدماتی شکوفایی

توسط در تاریخ شنبه ۰۶ مهر ۹۸ در ساعت ۲۱:۴۶ (شرکت خدماتی شکوفایی)
    ماساژ برای سالمندانماساژ بدنی که سالمندان دریافت می کنند، بسیار متفاوت است با ماساژی که روی جوانان اعمال می شود. بدن سالمندان دارای نیازهای و حواٸج مختلفی است. از لحاظ جسمی و روحی تغییر می کند و بنابراین یک درمان شناس، باید به خوبی از تفاوت بین جسم و ذهن مشتریان در مقایسه با مشتریان ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. شبکه های اجتماعی

[url]*redirect.php?a=tumblr.com/blog/alirezam216[/url]
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. کولرگازی ارزان

[URL='redirect.php?a=marzland.ir/product-category/%da%a9%d9%88%d9%84%d8%b1%da%af%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%af%d8%b1%db%8c/']کولر گازی گری[/URL] i`Crown–H30H3 با داشتن موتوری قوی و همچنین به کمک تکنولوژی های روز خود باعث شده است که دمای محیط در مدت زمان کمتری تغییر کند. این محصول دارای سیستم گرمایش و سرمایش میباشد و بر اساس نیاز شما میتواند در تمامی ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. کولر مدل kfr-180lw

کولر مدل KFR-180LW با ظرفیت 60 هزار BTU به بازار جهانی عرضه شده است که امکان خنک سازی محیطی با مساحت 170 متر مربع را به دستگاه می*دهد ، البته این میزان مساحتی که گفته شد در شرایط ایده آل بوده و وابسته به شرایط آب و هوایی ، عایق بودن محیط برای جلوگیری از هدر رفتن سرما ، میزان افراد حاظر ، محل ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. گوشی اس 10 پلاس طرح اصلی

مزایای خرید گوشی طرح اصلی1-قیمت مناسب تقریباً یک پنجم قیمت مدل اصلی2-نصب و ساپورت انواع بازی و برنامه بدون مشکل و هنگ3-ظاهر کاملاً مشابه با مدل اصلی4-سرعت پردازندده مناسب5-نصب اختیاری همه ی برنامه ها روی مموری6-حس داشتن گوشی های گران قیمت با کمترین قیمت7-سرعت اینرنت و دانلود مناسب8-کاربردهای ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. هر آنچه درباره ماساژ دادن گربه ها باید بدانیم

شاید به این دلیل است که همه مردهای خانواده من با گربه ها بزرگ شده اند، اما مردانی که گربه ها را دوست دارند جایگاه ویژه ای در قلب من دارند. یکی از پدران گربه مورد علاقه من آورام است، که سال پیش به من نامه نوشت. او در یک رابطه بود و نهایتا می خواست بچه دار شود، اما مطمئن نبود که بتواند ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. چگونه براي گربه جشن تولد بگيريم

بعضی از گربه ها حتی از بازی در آب هم لذت می برند، به ویره نژادی مانند گربه های وان. این فعالیت هیچ مشکلی ندارد، اگر شما گربه ای دارید که دوست دارد آب بازی کند، در یک روز گرم چند اینچ آب در وان بریزید و تعدادی تکه یخ به آن اضافه کنید تا گربه شما با آن ها بازی کند.شايد گربه ها هم دوست ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. آشنایی با اصلاح و مدل مو گربه

برای ما انسان ها هیچ چیزی مانند یک دوش آب گرم برای ریلکس کردن ماهیچه ها به ما احساس خوبی نمی دهد. گربه ها هم پس از ۱۵ دقیقه نظافت یا اینکه توسط شخص مورد علاقه شان شانه زده شوند، دقیقا چنین احساسی خواهند داشت. صدای خرخری که آن ها در انجام این کار می دهند، خود همه چیز را بیان می کند. ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده