مشاهده RSS Feed

محبوب ترین وبلاگ ها

1. متن آهنگ بیابرگرد مرتضی پاشایی

بیا برگرد نزار دیر بشه خسته شم

نزار قلبم بره جایی وابسته شم

دل من تنگ شده باز بیا پیش من

بیا بازم تو گوشم یه حرفی بزن

بگو دوستم داری

من که دوست دارم

بیا برگرد نزار بی تو جایی برم

بیا برگرد دل من برات پر زده

بیا تنها نرو وای! جدایی بده

بگو دوستم داری ضُل بزن توی چشم

بزار حرف دلم رو دوباره بگم

تورو می خوام بیا تو هنوز عشقمی

بگو تنگ دلت
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. پﭼﻪ ﺗﻠﺦ ﺍﺳﺖ ...

توسط در تاریخ دوشنبه ۰۶ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۳:۴۷ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    عنوان : وقتی تورا با تمام وجود دوست دارم ..
    آرزو دارم همیشه سالم و شاد باشی . روی احتیاجات روحی تو تاثیر میگذارم ولی نه بر آرزوهای درونیت . با کمال میل و رضایت هر چه دارم( وقت -پول- انرژی و...) در اختیار تو میگذارم. از موفقیت تو شادم حتی اگر باعث کم توجهی تو نسبت به من شود. تو را همانگونه که هستی قبول دارم . برایم مثل گلی هستی که تعبیر خاصی از انرژی مقدس است .

زیبائی های درونت را می بینم حتی وقتی خود بروز نمیدهی . بتو اجازه میدهم
    ...
  3. همکاران مزاحم و راه های مقابله با آنها در محیط کار

[CENTER][/CENTER]

[FONT=Tahoma][RIGHT]
    علاقه به کار و محیط آن از مسائل اصلی ایجاد انگیزه در افراد است، هرچه محیط کار شما آرامتر باشد بازدهی شما نیز بیشتر و بیشتر می شود و اگر شما کمی در محیط کارتان احساس نارضایتی بکنید مطمئنا آرامش ...
  4. می دانستید قضیه ی خوش شانسی نعل اسب رازی را در بر دارد؟

گفته شده در زمان امام حسین (ع) ملعون هایی زندگی می کردن که بر بدن پاک و معصوم و بی دفاع ان حضرت و تعدادی از یارانشان اسب تاختند.
    در واقع درباره نعل اسب بايد دانست : بنا بر نظر برخي علما از آن جمله , آيت الله جوادي آملي : تبرك جستن به نعل اسب از موهومات بعد از حادثه كربلا است . به اين ...
  5. قسمت هایی از اهنگ عصر پاییزی مرتضی پاشایی

دلم شوریه اشک و لب های سردم من این بازیو صد دفه دوره کردم نه راهی نداره گمونم قراره یکی دیگه دستامو تنها بزارهه دیگه توی دنیا به کی اعتباره کسی که براش مردی دوست نداره منو بغض و بارون سکوت خیابون دوباره شکستم جه ساده جه اسون به پاتم بسوزم تو شرمنده میشی تو هوای دنیای ادم نمیشی غرورت ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. در رابطه با موضوع مردها..

توسط در تاریخ جمعه ۲۸ آذر ۹۳ در ساعت ۲۲:۱۹ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    با احترام
    مردان و زنان دو آفریده الهی هستند که از منش و اندیشه هایشان الگویی برای یک اجتماع
    میشوند. بنا بر موضوعی که آغاز گردیده , در شوخی ها مراقب باشیم به شخصیت این دو
    خدشه ای وارد نگردد.

شب خوش ایام به کام
    دوستدار شما "سونات
  7. داستان تصویری (خنده دار)

توسط در تاریخ شنبه ۱۷ تیر ۹۱ در ساعت ۱۶:۱۷ (وبلاگ مجید)
    نقل قول نوشته اصلی توسط morteza نمایش پست ها

اولش رفتم درس بخونم

بعد یه روز یه نفرو دیدم

اون این
    ...
  8. روستای تاژه آباد

تازه آباد سریاس روستایی واقع در استان کرمانشاه .شهرستان روانسر و بخش شاهو در کوهپایه های کوه شاهو قرار دارد .این روستا با جمعیتی حدود 2500نفر از پاک ترین هوا برخوردار است و مردمانی مهمان نواز خون گرم و خوش رفتاری دارد .زبان اصلی این مردمان کردی جاف هستند از طرف شمال با کوه شاهو با ...
    دسته بندی ها
    اخبار , گوناگون , جالب