مشاهده RSS Feed

شخصی

1. منمو 4 چیز که همیشه همراهمن

اگه تونستید این 4 چیز رو بگید یه سایت دات کام و آی آر رایگان بهتون میدم من مدیر سایت دیتا دات آی آرم [URL="redirect.php?a=d8a.ir"]www.d8a.ir[/URL]
    برچسب ها: d8a.ir, www.d8a.ir, عاشقانه ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  2. کاش عاشقت نبودم

کاش عاشقت نبودم ، که اینگونه بسوزم به پایت ، که اینگونه بمانم در حسرت دیدارت
    کاش عاشقت نبودم که عذاب بکشم ، تمام دردهای دنیا را بر دوش بکشم…
    که شبهایم را با چشمان خیس سحر کنم، روزهایم را با دلتنگی و انتظار به سر کنم
    کاش عاشقت نبودم که اینگونه دلم سوخته نباشد ، در هوای سرد عشقت افسرده نباشد
    کاش عاشقت نبودم که اینک تنها باشم ، تو نباشی و من پریشان باشم ، تو نباشی و من دیوانه و سرگردان باشم…
    ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  3. دلتنگی

ﭼﻪ ﻓﺮﻗﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ

ﺁﻥ ﺳﻮﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺎﺷﻢ ﯾﺎ ﻓﻘﻂ ﭼﻨﺪ ﮐﻮﭼﻪ ﺁﻥ ﻃﺮﻑ ﺗﺮ…؟!

ﭘﺎﯼ ﻋﺸﻖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ

ﺩﻟﺘﻨﮕﯽ ﺩﻣﺎﺭ ﺁﺩﻡ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﯽ ﺁﻭﺭﺩ …
  4. عاشق تر میشوم

♪ღ عاشــ
    ـق تـر میشوم!

وقتی شانــه هایت ،

مردانــه آغــ
    ــوش می شوند برای غصه هایم ♪ღ
    دسته بندی ها
    عاشقانه , تصویری , شخصی
  5. خدایا

خدایا خیلی ها دلمو شکستن

دیگه تحمل ندارم

شب بیا باهم بریم سراغشون

من نشونت میدم تو ببخششون
    دسته بندی ها
    شخصی
  6. منم در سفره دارم هفت سین را

[CENTER][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]رسیده عید و دل ها شاد و خرم - [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]همه در فکر دیدارند با هم - [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]همه آماده اند سفره بچینند - [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]به فکر سفره های هفت سینند - [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]منم در سفره دارم هفت سین را - [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]ولی ...

آپدیت شده شنبه ۰۲ فروردین ۹۳ در ۰۲:۲۷ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    شخصی
  7. تنهای تنهاااااااا... ..

ای آسمان زیبا امشب دلم گرفته از های و هوی دنیا امشب دلم گرفته یک سینه غزق مستی دارد هوای باران از این خراب رسوا امشب دلم گرفته امشب خیال دارم تا صبح گریه کنم شرمنده ام خدایا امشب دلم گرفته خون دل شکسته بر دیدگان تشنه باید شود هویدا امشب دلم گرفته ساقی عجب صفایی دارد پیاله ی ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  8. داستان دختر و پسر عاشق...(حتما بخون)

[QUOTE=هاچ زنبور عسل;86361][B][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma]داستان دختر و پسر عاشق...(حتما تا تهش بخون)
    [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=blue][FONT=Tahoma]سر کلاس درس معلم پرسید:هی بچه ها چه کسی می دونه عشق چیه؟ هیچکس جوابی نداد همه ی کلاس یکباره ساکت شد همه به هم دیگه نگاه می کردند ناگهان لنا یکی از بچه های کلاس آروم ...