مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. لطیفه

تعدادی ÷یرزن با اتوبوس عازم سفری تفریحی بودند ......÷س ازمدتی یکی از÷یرزنهابه ÷شت راننده زد ویه مشت بادام به اوتعارف کردوراننده بادام هاراگرفت وخوردبعداز45دقیقه دوباره ÷یرزن بایه مشت بادام نزدراننده امدوبادام هارابه اوتعارف کردراننده بازهم تشکرکردوبادام هاراگرفتوخورداین کاردئباره ...
    برچسب ها: بهناز ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. ایجاد بخش حرف دل

نقل قول نوشته اصلی توسط behnaz نمایش پست ها
    ای خدا به من دلی عطا کن که مشتاق نزدیکی به توباشدوزبانی که صادق ترین سخنانش به سوی توبالا رودودیده ی حقیقت بینی که به درگاه توتقرب جوید.الهی امین.
    برچسب ها: بهناز ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. ایجاد بخش حرف دل

ای خدا به من دلی عطا کن که مشتاق نزدیکی به توباشدوزبانی که صادق ترین سخنانش به سوی توبالا رودودیده ی حقیقت بینی که به درگاه توتقرب جوید.الهی امین.
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. اموزنده ها

روزی شاگردی ازاستادش خواست که یک درس به یاد موندنی بهش بده استاد ازشاگردش خواست کیسه ی نمک روبیاره ÷یشش بعدیه مشت نمک رو داخل لیوان نیمه ÷ری ریخت وازاو خواست اون اب رو سربکشه شاگردفقط توانست یه جرعه کوچک از اب داخل لیوان بخوره اونم به زحمت.استاد ÷رسید مزش چطوربود شاگرد گفت خیلی شور اصلا نمیشه خوردش استاد از شاگردش خواست که یه مشت نمک برداره و اونو همراهی کنه رفتند تارسیدن کنار دریاچه
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. اموزنده ها

روزی شاگردی ازاستادش خواست که یک درس به یاد موندنی بهش بده استاد ازشاگردش خواست کیسه ی نمک روبیاره ÷یشش بعدیه مشت نمک رو داخل لیوان نیمه ÷ری ریخت وازاو خواست اون اب رو سربکشه شاگردفقط توانست یه جرعه کوچک از اب داخل لیوان بخوره اونم به زحمت.استاد ÷رسید مزش چطوربود شاگرد گفت خیلی شور اصلا نمیشه خوردش استاد از شاگردش خواست که یه مشت نمک برداره و اونو همراهی کنه رفتند تارسیدن کنار دریاچه
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. زن

وقتی یک زن دیوانه وار با تو بحث می کنه خوشحال باش..!
    چون سکوت یک زن نشانه ی پایان توست...!!![CENTER]
    [/CENTER]

آپدیت شده پنجشنبه ۰۵ مرداد ۹۱ در ۱۵:۴۰ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. "دوستت دارم"

خطتت را كه عوض كردي من ماندم و"دوستت دارم" هايي كه هيچوقت دليور نشدند.........[CENTER]
    [/CENTER]

آپدیت شده پنجشنبه ۰۵ مرداد ۹۱ در ۱۵:۴۳ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. برای شما هم پیش اومده ؟ :|

برای شما هم پیش اومده ؟ :|[CENTER]
    [/CENTER]
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده