مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. این عدالت نیست!

گاهی خسته می شود... خسته از انتظار بر روی تخت خسته از تهوع های بی وقت خسته از نگاه دیگران *خسته از سرنگ های بی رحم همیشگی...... آری خدای بزرگ، *خسته می شود مثل اینکه توهم دیگر بفکر بندگانت نیستی... به خودت قسم این عدالت نیست
    دسته بندی ها
    تصویری
  2. عکس نوشته

[URL=redirect.php?a=8pic.ir/][/URL
    دسته بندی ها
    عاشقانه , تصویری
  3. دلتنگم

4. داغونم:(

5. چای لاغری تیما

سلام بچه ها
    یه چای جدید اومده چای لاغری تیما خیلی عالی من دارم مصرف می کنم ماهیانه 3 کیلو وزن کم میکنه
    جالب اینکه اگه جواب نداد یا دوست نداشتی می تونی پس بدی پولشو بگیری خیلی هم ارزونه
    32000
    اینم ادرسش حتما برید ببینید
    [URL="redirect.php?a=www.5040.ir/%DA%86%D8%A7%DB%8C_%D8%B3%D8%A8%D8%B2_%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D8%AA%DB%8C%D9%85%D8%A7.html?type=marketer&user=internetshopbadrud"]کلیک ...
  6. سلام

[SIZE=3][FONT=comic sans ms][I][B]آسمانم انتهایش قلب توست[/B][/I][/FONT][/SIZE]love shodlove shodlove shod
    [SIZE=3][FONT=comic sans ms][I][B] ،مهربانم این آسمان از آن توستlove shodlove shodlove shod
    ،آسمانم هدیه ای از سوی منlove shodlove shodlove shod
    ،تا بدانی قلب من هم یاد توست[/B][/I][/FONT][/SIZE]love shodlove shod
    برچسب ها: دنیا ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    ورزش , سرگرمی , دینی , تصویری , گوناگون , جالب , عاشقانه
  7. عاشقان بارسا

[CENTER][SIZE=5]برای دریافت آخرین اخبار و حواشی از نقل و انتقالات و مسابقات تیم فوتبال بارسلونا به وبلاگ عاشقان بارسا به نشانی زیر مراجعه کنید.

[URL]redirect.php?a=barca20.persianblog.ir/[/URL]

[/SIZE][/CENTER]
    دسته بندی ها
    اخبار , ورزش , تصویری
  8. تصاویر و جزئیات بازی fifa 15

[CENTER][SIZE=5]برای دیدن آخرین اخبار و تصاویر FIFA 15 به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

[URL]redirect.php?a=barca20.persianblog.ir/post/343/[/URL]

[/SIZE][/CENTER]
    دسته بندی ها
    اخبار , ورزش , سرگرمی , تصویری
صفحه 1 از 47 1234567112131 ... آخرینآخرین