مشاهده RSS Feed

zeynabamini

1. هر آنچه درباره ماساژ دادن گربه ها باید بدانیم

شاید به این دلیل است که همه مردهای خانواده من با گربه ها بزرگ شده اند، اما مردانی که گربه ها را دوست دارند جایگاه ویژه ای در قلب من دارند. یکی از پدران گربه مورد علاقه من آورام است، که سال پیش به من نامه نوشت. او در یک رابطه بود و نهایتا می خواست بچه دار شود، اما مطمئن نبود که بتواند ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. چگونه براي گربه جشن تولد بگيريم

بعضی از گربه ها حتی از بازی در آب هم لذت می برند، به ویره نژادی مانند گربه های وان. این فعالیت هیچ مشکلی ندارد، اگر شما گربه ای دارید که دوست دارد آب بازی کند، در یک روز گرم چند اینچ آب در وان بریزید و تعدادی تکه یخ به آن اضافه کنید تا گربه شما با آن ها بازی کند.شايد گربه ها هم دوست ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. آشنایی با اصلاح و مدل مو گربه

برای ما انسان ها هیچ چیزی مانند یک دوش آب گرم برای ریلکس کردن ماهیچه ها به ما احساس خوبی نمی دهد. گربه ها هم پس از ۱۵ دقیقه نظافت یا اینکه توسط شخص مورد علاقه شان شانه زده شوند، دقیقا چنین احساسی خواهند داشت. صدای خرخری که آن ها در انجام این کار می دهند، خود همه چیز را بیان می کند. ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. آموزش شسته شو نمودن گربه های پرشين

برای ما انسان ها هیچ چیزی مانند یک دوش آب گرم برای ریلکس کردن ماهیچه ها به ما احساس خوبی نمی دهد. گربه ها هم پس از ۱۵ دقیقه نظافت یا اینکه توسط شخص مورد علاقه شان شانه زده شوند، دقیقا چنین احساسی خواهند داشت. صدای خرخری که آن ها در انجام این کار می دهند، خود همه چیز را بیان می کند. ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. تمام نکات لازم برای ماساژ دادن گربه

ماساژ گربه (Cat massage) نیز به جهت آشنایی صاحب گربه با نقاط لذت بخش حیوان و همچنین ایجاد حسی جالب و جدید ایجاد شده است .ماساژ گربه simoncat.ir/ماساژ-گربه/ سایمون کت باعث بهبود رابطه گربه با انسان می شود استرس و اضطراب ناشی از حمام را نیز کاهش میدهد و باعث کاهش درد عضلات گربه می شود. با ماساژ ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. اصلاح کردن مو گربه پرشین

اصلاح موی گربه پرشین simoncat.ir/اصلاح-و-کوتاه-کردن-موی-گربه/ به چه صورت است؟گربه های پرشین simoncat.ir یا موبلند نیازمند مراقبت ورسیدگی تخصصی هستند بهتراست سالی یکبار مخصوصا درتابستان موهای گربتان کوتاه شود اصلاح گربه به چند طریق انجام میشود:[img=984x0]redirect.php?a=*simoncat.ir/wp-content/uploads/2019/08/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D9%85%D9%88%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A8%D9%87-1024x683.jpg"> ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. تولد برای گربه زیبایتان

شاید گربه ها تاریخ تولدشان را بروی تقویم علامت نزده باشند و یا شاید برای آن برنامه ریزی نکرده باشند ولی قلبا اینرا احساس میکنند که یکبار دیگر دور خورشید گشتند و عشق و حال کردند و خوردند و خوابیدند .بد نیست که ما این تاریخ را بروی تقویممان علامت بزنیم و برایش برنامه ریزی کنیم و لحظات ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. نکات مهم حمام گرفتن گربه

توخونه نشستی و ناگهان گربه ی خونگی خوشگلت میره توخاک گلدون و خودشو کثیف میکنه بالاخره کافیه یه شیطونی بکنه وازگربه تروتمیز به گربه ی کروکثیف تبدیل میشود وحالا شما 2 تا گزینه داری یا خودت پیشولی عزیزترازجانت رابشوری یا برای حمام بیاریش پیش ماحالا اینکه اصلا میشه گربه راشست؟ باچه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده