مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. در مورد UPnP (Universal Plug and Play) چه می*دانید؟

این روزها، همه عجله داریم. دوست داریم کارها هر چه سریعتر انجام شود. در نتیحه، فراموش می*کنیم که این سرعت برای ما هزینه*تراشی می*کند.اگر راحتی بیشتر از امنیت برایتان ارزش دارد، به احتمال زیاد حریم خصوصی شما در خطر است. با UPnP (Universal Plug and Play) دستگاهها می*توانند بدون تنظیمات دستی به شبکه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. انجام پروژه های متلب در پروژه مارکت

معرفی نرم افزار متلب MATLAB متلب (به انگلیسی: MATLAB) یک محیط نرم*افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه*نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه*نویسی مربوطه است که از ترکیب دو واژهٔ MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) ایجاد شده*است. انجام پروژه متلب این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته ...

آپدیت شده دوشنبه ۱۱ فروردین ۹۹ در ۲۰:۲۴ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. چاپ دیجیتال کتاب در تیراژ دلخواه - نشر متخصصان

در چاپ دیجیتال باید به چه نکاتی توجه کرد؟در چاپ دیجیتال تصاویر دیجیتالی تبدیل به محصولات چاپی می شوند. این چاپ معمولا نسبت به روش های سنتی چاپی موجود هزینه های بیشتری دارد. اما حقیقت این است که استفاده از وسایل دیجیتال به عنوان عنصر جدا نشدنی پیشرفت تکنولوژی بخش جدا ناپذیر زندگی ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. نماشویی ساختمان در تهران تمامی 22 منطقه

نماشویی شرکت بهکارنما یکی از شرکت های حوزه خدمات نمای ساختمان با تجربه ترین پرسنل اجرایی جهت نماشویی ساختمان با طناب است که به صورت حرفه ای در روش های مختلف با توجه به نوع نمای ساختمان ها به نماشویی و شست و شوی نما می پردازد. اولین چیزی که از یک ساختمان دیده می شود ، نمای ساختمان است. ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان

مجری پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان در تهران با قیمت مناسب پیچ و رولپلاک نما را به صورت کامل در صفحه خود شرح داده ایم که چرا باید سنگ نما را پیچ و رولپلاک کرد ، به چه ابزارهایی برای پیچ و رولپلاک نما نیاز هست و انواع روشهای پیچ و رولپلاک سنگ نما که یک به یک به آن پرداخته شده است. قیمت پیچ رولپلاک ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. سیستم های حضور و غیاب و دوربینهای مداربسته

سلام دوستان عزیز

من در زمینه سیستمهای حضور و غیاب و دوربینهای مداربسته مطلب می نویسم.
    اگر سوالی داشتید ، در خدمتم.

آدرس وبلاگ: redirect.php?a=roll-call.blog.ir
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. کسب درآمد اینترنتی برای دانشجویان

در هر دانشگاهی دانشجویانی وجود دارند که می خواهند کنار دروس خود کسب و کاری راه اندازی کنند و کسب درآمد اینترنتی داشته باشند. این مقاله برای همان دانشجویانی است که می خواهند کسب درآمد اینترنتی داشته باشند. من هم به عنوان یکی از اعضای آکادمی دوست وردپرس تصمیم گرفتم تا یک مقاله کامل ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. وایت وستینگ هاوسم

من یه ارائه دهنده ساده محصولات وایت وستینگ هاوس هستم اینم نشونی سایتم بیاید سمتم خوشحال میشم wwhc.ir
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده