مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. میخامتون دوستای گلم

دوستان قدیم و جدید مدر استودیو و هم در داروخونه و منزل و شرکت بنده نمیرسم ک در خدمتتون باشم و مثه قدیم ندیما واستون تند تند پست آپ کنم لذا هرکی بام کار داش پیغوم خصوصی بزاره تا کارشو را بندازم.

هنوزم همتونو خیلی خیلی دوست دارم و ازتون سپاسگذارم مخصوصا دوستانه قدیمی که تو Page دایان منو حمایت کردینو میکنین
  2. چگونه وب سایت خود را بطور کامل ارزیابی کنیم؟

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۲ شهریور ۹۳ در ساعت ۰۸:۰۷ (افزایش بازدید وب سایت)
    سلام

یک وب سایت مفید و کاملا رایگان من از اون استفاده می کنم تمام دل و روده وب سایت رو نشان می ده URLrate.net

ارزیابی وب سایت ، پیج رنک گوگل ، رتبه الکسا ، هویز ، بازدید سایت,

[LIST][*]بررسی بک لینک های وب سایت[*]پیدا کردن موقعیت کلمات کلیدی در موتورهای جستجو[/LIST] ...
  3. چای لاغری تیما

سلام بچه ها
    یه چای جدید اومده چای لاغری تیما خیلی عالی من دارم مصرف می کنم ماهیانه 3 کیلو وزن کم میکنه
    جالب اینکه اگه جواب نداد یا دوست نداشتی می تونی پس بدی پولشو بگیری خیلی هم ارزونه
    32000
    اینم ادرسش حتما برید ببینید
    [URL="redirect.php?a=www.5040.ir/%DA%86%D8%A7%DB%8C_%D8%B3%D8%A8%D8%B2_%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D8%AA%DB%8C%D9%85%D8%A7.html?type=marketer&user=internetshopbadrud"]کلیک ...
  4. تاثیر علمی ماههای تولد ...-سوتات"

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۸:۳۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

ماه تولد می تواند بر عملکرد و همینطور ساختار سلول های مغزی و اعصاب تاثیر داشته باشد. اگر از خواندن این جمله شگفت زده شده اید، باید بدانید که مقاله ای با همین موضوع در مجله "نورو ایمیج" امریکا به چاپ رسیده است.
    محققان دانشگاه کلمبیا و نیویورک در این تحقیق 536 نفر را با استفاده از تصویربرداری مغزی (ام.آر.آی) مورد بررسی قرار دادند.
    محققان در تحقیقات خود به نتایج جالب توجه و تاحدودی عجیب دست یافتند؛ افرادی
    ...
  5. ****فريادزيرآب* ***

اسيرم اسيرم به تا گيسوى
    خرابم خراب دوچشم جادويى
    دارم دلى که از غمش خونه
    ضربان قلبم پريشونه
  6. عاشقان بارسا

[CENTER][SIZE=5]برای دریافت آخرین اخبار و حواشی از نقل و انتقالات و مسابقات تیم فوتبال بارسلونا به وبلاگ عاشقان بارسا به نشانی زیر مراجعه کنید.

[URL]redirect.php?a=barca20.persianblog.ir/[/URL]

[/SIZE][/CENTER]
    دسته بندی ها
    ورزش , تصویری , اخبار
  7. تصاویر و جزئیات بازی fifa 15

[CENTER][SIZE=5]برای دیدن آخرین اخبار و تصاویر FIFA 15 به لینک زیر مراجعه بفرمایید.

[URL]redirect.php?a=barca20.persianblog.ir/post/343/[/URL]

[/SIZE][/CENTER]
    دسته بندی ها
    اخبار , ورزش , سرگرمی , تصویری
  8. یادت بااااااااااا ااااااااشه...

توسط در تاریخ جمعه ۱۳ تیر ۹۳ در ساعت ۱۷:۴۹ (لا له سیاه)
    یادت باشه تا خودت نخوای هیـچ کس نمیتونه زندگیتو خراب کنه 

🌿

یادت باشه که آرامش رو باید تو وجود خودت پیدا کنی

🌿

یادت باشه خدا همیشه مواظبته

🌿

یادت باشه همیشه ته
    قلبت یه جایی برای بخشیدن آدما بگذاری ....

🌿

منتظر هیچ دستی در هیچ جای این دنیا نباش...اشکهایت را با دستهای خودت پاک کن؛همه رهگذرند

🌿

زبان
    ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه , اخبار , سرگرمی
صفحه 1 از 19 123456711 ... آخرینآخرین