مشاهده RSS Feed

محبوب ترین وبلاگ ها

1. پاسخ های جالب

[SIZE=4][COLOR=#990000]پاسخهای جالب این دانش آموز باعث شد تا نمره صفر نگیرد. سوال ها[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#990000]و جوابها را بخوانید.[/COLOR][/SIZE]
    [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#000000]*درکدام جنگ ناپلئون مرد؟[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=4][COLOR=#0000ff]در اخرین جنگش![/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][SIZE=4]
    *[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=4]اعلامیه ...
    دسته بندی ها
    شخصی , گوناگون , جالب
  2. دوس داشتن

توسط در تاریخ جمعه ۲۰ بهمن ۹۱ در ساعت ۰۰:۴۰ (زندگی..)
    [SIZE=4][COLOR=#0000cd]روزی دختری از پسری که عاشقش بودپرسیدچرا مرا دوست داری …؟چرا عاشقم هستی …؟…: پسر گفت نمی توانم دلیل خاصی را بگویم اما از اعماق قلبم دوستت دارم ……: دختر گفت وقتی نمی توانی دلیلی برای دوست داشتن پیدا کنی چگونه می توانی بگویی عاشقم هستی .!.!.؟… : پسر گفت… واقعا دلیلش را ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. ╬ سامان ╬

توسط در تاریخ شنبه ۲۴ فروردین ۹۲ در ساعت ۱۳:۴۳ (♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥)

من

♥خــدایی♥دارم

که در این نزدیکی ست...

مهربان.. خوب.. قشنگ..

چهره اش نورانی ست...

گاهگاهی سخنی میگوید با دل کوچک من...

ساده تر از سخنِ ساده من...

او مرا میفهمد.او
    ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  4. اعتقادتان را چند می فروشید؟

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۹۲ در ساعت ۱۸:۴۸ (مطالب زیبا)
    [COLOR=#000000][FONT=verdana] [FONT=verdana] [FONT=times new roman] [COLOR=#000000][FONT=times new roman] [FONT=times new roman] [FONT=times new roman] [COLOR=#000000][FONT=times new roman] [FONT=times new roman] [FONT=times new roman] [COLOR=#000000][FONT=lucida console] [FONT=lucida console] [FONT=times new roman] [COLOR=#000000][FONT=lucida console] [FONT=lucida console] [FONT=times new roman] [COLOR=#000000][FONT=lucida console] [COLOR=#000000][FONT=lucida console] [FONT=lucida ...
    دسته بندی ها
    جالب , شخصی , عاشقانه , گوناگون
  5. ♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥

توسط در تاریخ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۲ در ساعت ۱۸:۳۶ (♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥)

دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه
  6. ماجرای یک پسر ............

توسط در تاریخ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۲ در ساعت ۲۲:۱۹ (لا له سیاه)
    روزی جلو تلوزیون نشسته بودم فوتبال نگاه میکردم امدن به من گفتن بسه چقدر پای این تلویزیون میشینی ؟! بلند شو برو خوانواده تشکیل بده(ازدواج) بلند شدیم رفتیم خواستگاری !!! ازم پرسیدن: ( سربازی رفتی ) گفتم: (نه) گفتن : (باید بری سربازی تابهت زن بدیم) .منم رفتم سربازی بعد چند ماه دوباره برگشتم ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. شعر

[CENTER][COLOR=#36ABD6][FONT=tahoma]در گلستانه دشت*هایی چه فراخ! کوه*هایی چه بلند در گلستانه چه بوی علفی می*آمد! من در این آبادی، پی چیزی می*گشتم: پی خوابی شاید، پی نوری، ریگی، لبخندی. پشت تبریزی*ها غفلت پاکی بود که صدایم می*زد پای نی*زاری ماندم، باد می*آمد، گوش دادم: چه کسی با من، حرف می*زد؟ سوسماری ...
    برچسب ها: ...... ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. یادن مثل این دخترا

توسط در تاریخ شنبه ۱۵ تیر ۹۲ در ساعت ۲۳:۵۴ (تنهایی های رویا70)

زﯾﺎﺩﻥ ﺩﺧﺘﺮﺍﯾﯽ ﮐﻪ
    نگرﺍﻥ ﭘﺎﮎ ﺷﺪﻥ ﺁﺭﺍﯾﺸﺸﻮﻥ ﻧﯿﺴﺘﻦ ... ﭼﻮﻥ ﺁﺭﺍﯾﺸﯽ ﻧﺪﺍﺭﻥ .
    ﺭﻭ ﺳﺮﺷﻮﻥ ﻫﻢ ﮔﻨﺒﺪ ﺍﻣﺎﻣﺰﺍﺩﻩ ﺩﺍﻭﺩ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﻦ .
    ﺯﯾﺎﺩﻥ ﺩﺧﺘﺮﺍﯾﯽ ﮐﻪ
    ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ ﭘﺴﺮ ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﻣﯿﺒﯿﻨﻦ ﺩﻟﺸﻮﻥ ﻧﻤﯿﻠﺮﺯﻩ ... ﭼﻮﻥ ﺩﻟﺸﻮﻥ ﺩﻟﻪ ﻧﻪ ﮊﻟﻪ
    ... ... ﺯﯾﺎﺩﻥ ﺩﺧﺘﺮﺍﯾﯽ
    ﮐﻪ ﺑﺎ ﺩﯾﺪﻥ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﭘﺴﺮﺍ ﮐﻒ ﻧﻤﯿﮑﻨﻦ ... .. ﭼﻮﻥ ﺍﯾﻨﺎ ﺩﺧﺘﺮﻥ ﻧﻪ ﺩﻟﺴﺘﺮ ...

ﻋﺸﻖ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﻣﻘﺪﺳﻪ . ﺍﮔﻪ ﺑﻬﺶ ﺩﭼﺎﺭ ﺑﺸﻦ ﻫﻤﻪ ﮐﺎﺭ ﺑﺮﺍ ﻃﺮﻓﺸﻮﻥ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺪﻥ

-به افتخارشون-

دسته بندی ها
    دسته بندی نشده