مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. مـــــــــــ ــــــــــــ ــــــــرد !!!!

کی گفته مرد گریه نمیکنه ؟؟ گاهی اوقات فقط باید مرد باشی تا بتونی گریه کنی ^__^
    دسته بندی ها
    آقایان
  2. میخامتون دوستای گلم

توسط در تاریخ پنجشنبه ۳۰ بهمن ۹۳ در ساعت ۱۷:۰۱ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    دوستان قدیم و جدید مدر استودیو و هم در داروخونه و منزل و شرکت بنده نمیرسم ک در خدمتتون باشم و مثه قدیم ندیما واستون تند تند پست آپ کنم لذا هرکی بام کار داش پیغوم خصوصی بزاره تا کارشو را بندازم.

هنوزم همتونو خیلی خیلی دوست دارم و ازتون سپاسگذارم مخصوصا دوستانه قدیمی که تو Page دایان منو حمایت کردینو میکنین
  3. چگونه وب سایت خود را بطور کامل ارزیابی کنیم؟

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۲ شهریور ۹۳ در ساعت ۰۸:۰۷ (افزایش بازدید وب سایت)
    سلام

یک وب سایت مفید و کاملا رایگان من از اون استفاده می کنم تمام دل و روده وب سایت رو نشان می ده URLrate.net

ارزیابی وب سایت ، پیج رنک گوگل ، رتبه الکسا ، هویز ، بازدید سایت,

[LIST][*]بررسی بک لینک های وب سایت[*]پیدا کردن موقعیت کلمات کلیدی در موتورهای جستجو[/LIST] ...
  4. چای لاغری تیما

سلام بچه ها
    یه چای جدید اومده چای لاغری تیما خیلی عالی من دارم مصرف می کنم ماهیانه 3 کیلو وزن کم میکنه
    جالب اینکه اگه جواب نداد یا دوست نداشتی می تونی پس بدی پولشو بگیری خیلی هم ارزونه
    32000
    اینم ادرسش حتما برید ببینید
    [URL="redirect.php?a=www.5040.ir/%DA%86%D8%A7%DB%8C_%D8%B3%D8%A8%D8%B2_%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D8%AA%DB%8C%D9%85%D8%A7.html?type=marketer&user=internetshopbadrud"]کلیک ...
  5. یک روز خوب

**دنیا مانند پژواک اعمال و خواستهای ماست. اگر به جهان بگویی: “سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی گردد، به تو خواهد گفت: “سهم منو بده…” و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می شوی. اما اگر به دنیا بگویی: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”
    دنیا هم بتو خواهد گفت: “چه ...
  6. پسر جون!!

پسر جون!!
    افتخار میکنی هرزه ای؟
    افتخار میکنی هر روز با احساس یه دختر بازی میکنی و میری پزشو به دوستات میدی که با اینم اره!!
    که همه اویزونتن؟
    افتخار میکنی از 10تا کلمت 1000تاش فحشه و احترام گذاشتن به هیچ کس رو بلد نیستی؟
    ... ... افتخار میکنی که هر شب مستی و نوعی از پارتی نبوده که حضور نداشته باشی؟
    افتخار میکنی که بگی اهل تعهد نیستی و دختر واسه بازی دادنه؟
    هه این کارارو میکنی که فردا که ازدواج کردی مثلا دلت نخواد...فکر
    ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه , آقایان
  7. حس لعنتی

8. کاش.........

توسط در تاریخ شنبه ۰۹ شهریور ۹۲ در ساعت ۲۲:۳۵ (لا له سیاه)
    کاش بودی تکیه گااهم ...................................کاش بودی یاور اظه های سردم ............نمیدونی تا چه اندازه محتاج یک اغوش گرمم.............کاش می بودی................. ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه , آقایان , خانمها
صفحه 1 از 23 12345671121 ... آخرینآخرین