مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. میخامتون دوستای گلم

دوستان قدیم و جدید مدر استودیو و هم در داروخونه و منزل و شرکت بنده نمیرسم ک در خدمتتون باشم و مثه قدیم ندیما واستون تند تند پست آپ کنم لذا هرکی بام کار داش پیغوم خصوصی بزاره تا کارشو را بندازم.

هنوزم همتونو خیلی خیلی دوست دارم و ازتون سپاسگذارم مخصوصا دوستانه قدیمی که تو Page دایان منو حمایت کردینو میکنین
  2. چای لاغری تیما

سلام بچه ها
    یه چای جدید اومده چای لاغری تیما خیلی عالی من دارم مصرف می کنم ماهیانه 3 کیلو وزن کم میکنه
    جالب اینکه اگه جواب نداد یا دوست نداشتی می تونی پس بدی پولشو بگیری خیلی هم ارزونه
    32000
    اینم ادرسش حتما برید ببینید
    [URL="redirect.php?a=www.5040.ir/%DA%86%D8%A7%DB%8C_%D8%B3%D8%A8%D8%B2_%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D9%87_%D8%A7%DB%8C_%D8%AA%DB%8C%D9%85%D8%A7.html?type=marketer&user=internetshopbadrud"]کلیک ...
  3. یک روز خوب

**دنیا مانند پژواک اعمال و خواستهای ماست. اگر به جهان بگویی: “سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه برمی گردد، به تو خواهد گفت: “سهم منو بده…” و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می شوی. اما اگر به دنیا بگویی: “چه خدمتی برایتان انجام دهم؟…”
    دنیا هم بتو خواهد گفت: “چه ...
  4. سارافون مجلسی

سارافون مجلسی برای تابستان 93

[URL="redirect.php?a=garanee.com"]نقل قول از سایت :garanee.com[/URL]
  5. داستان دختر و پسر عاشق...(حتما بخون)

[QUOTE=هاچ زنبور عسل;86361][B][SIZE=4][SIZE=5][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma]داستان دختر و پسر عاشق...(حتما تا تهش بخون)
    [/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=blue][FONT=Tahoma]سر کلاس درس معلم پرسید:هی بچه ها چه کسی می دونه عشق چیه؟ هیچکس جوابی نداد همه ی کلاس یکباره ساکت شد همه به هم دیگه نگاه می کردند ناگهان لنا یکی از بچه های کلاس آروم ...
  6. بهترین نرم کننده دست

توسط در تاریخ پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۲ در ساعت ۱۹:۱۸ (باز گشت دوباره)
    [FONT=tahoma][SIZE=4]بهترین نرم کننده ای که برای این منظور سراغ دارم محلولی از گلسیرین و گلاب است .به مقدار مساوی با هم مخلوط کرده به دستها بمالید.
    دستها را نرم و لطیف می کند.اگر مقداری اب لیمو به ان اضافه کنید دیگر از این بهتر نمی شود!
    می توانید از ترکیب زیر استفاده کنید و نتایج اعجاب ...

آپدیت شده شنبه ۱۷ اسفند ۹۲ در ۱۵:۳۹ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    خانمها
  7. دست زبر و ناخن ترک خورده

توسط در تاریخ پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۲ در ساعت ۱۹:۰۳ (باز گشت دوباره)
    [SIZE=4]یک کتاب قدیمی نوشته است که برای رهایی از دستان بسیار زبر یا ناخن های ترک خورده،انگشتان خود را با وازلین کربولیزه یعنی فنیل(اسید فنیک) که به ان وازلین سفید افزوده شده است مالش دهید.سپس دور انها پنبه بهداشتی ببندید و رویش دستکش دست کنید.دستان زبر یا ناخن های ترک خورده را درمان ...

آپدیت شده شنبه ۱۷ اسفند ۹۲ در ۱۵:۳۸ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    خانمها
  8. خمیر اعجاز انگیز برای زیبایی دستها

توسط در تاریخ پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۲ در ساعت ۱۸:۱۴ (باز گشت دوباره)
    [SIZE=4][FONT=tahoma]برای بهداشت و زیبایی دستها،نسخه ای وجود دارد که بسیار قدیمی است و کسی به درستی نمی داند که اصل ئ منشا ان به چه زمانی مربوط می شود.
    تنها چیزی که می دانیم ان است که این نسخه زیبایی[URL="redirect.php?a=mahpishoni2000.ir/1392/12/03/%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%84%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7/"]​[/URL]،در ...

آپدیت شده شنبه ۱۷ اسفند ۹۲ در ۱۵:۳۹ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

برچسب ها: زیبایی دستها ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    خانمها
صفحه 1 از 28 12345671121 ... آخرینآخرین