مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. ﺷﺪﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻟﺖ ﻣﺎﻝِﮐﺴﯽ ﺑﺎﺷﺪ ک ﺩﯾﮕﺮ ﻧﯿﺴﺖ؟

ﺷﺪﻩ ﻫﺮﮔﺰ ﺩﻟﺖ ﻣﺎﻝِﮐﺴﯽ ﺑﺎﺷﺪ ک ﺩﯾﮕﺮ ﻧﯿﺴﺖ؟
    ﻧﮕﺎﻫﺖ ﺳﺨﺖ ﺩﻧﺒﺎﻝِﮐﺴﯽ ﺑﺎﺷﺪ ک ﺩﯾﮕﺮ ﻧﯿﺴﺖ؟
    ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺍﻓﺘـﺎﺩﻩ ﺩﺭ ﯾﮏ ﮐﺎﻓﻪ ﯼِ ﺍﺑﺮﯼ
    ﺗﻪِ ﻓﻨﺠﺎﻥِ ﺗﻮ ﻓﺎﻝِ ﮐﺴﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﯿﺴﺖ؟
    ﺧﻮﺵ ﻭ ﺑﺶ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺑﺎ ﺳﺎﯾﻪ ﯼِ ﺩﯾﻮﺍﺭ ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه , فرهنگ و هنر
  2. دلتنگم

3. ****فريادزيرآب* ***

اسيرم اسيرم به تا گيسوى
    خرابم خراب دوچشم جادويى
    دارم دلى که از غمش خونه
    ضربان قلبم پريشونه
  4. اینو گذاشتم یکم داغ دلتون کم تر شه!!

5. نبودن انتخاب خواننده دیگر سونات

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۲ تیر ۹۳ در ساعت ۱۷:۳۷ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    با سلام . محسن یگانه یکی از خوانندگان مورد علاقه منه .امیدوارم در مورد آلبوم ها یا تک ترانه های بعدی
    بیشتر تعمق کند. از شما نیز تشکر

با احترام " سونات "
  6. اشاره به کلام متبرک

توسط در تاریخ شنبه ۲۱ تیر ۹۳ در ساعت ۲۰:۳۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم پیام صلح است به دنیا و تمام تمدن ها و فرهنگ ها و ملیت ها " گذشتگان
    امروزیان و آیندگان " . 114 سوره مبارک الا یکی همه با این عبارت شگفت آور و زیبا شروع و تکرار می
    شود. که گنج بشارتهای الهی است مثل شاه کلیدی برای گشودن قفل . بنابراین ما با 113 باب
    روبرو میشویم. ابر بارنده است و مثل هر انسان که امضائی دارد / بسم الله الرحمن الرحیم مهر و
    امضاء حضرت حق است و تائید برای بندگانش . نماد کامل از تجلی رحمت الهی که به باران قابل
    تشبیه است
    ...
  7. حافظه ی من...

[B][SIZE=4]به یادم خواهد آمد تمام آن لبخند های سرد ونگاه های خشکت را
    حال
    اثری از آن نمی بینم
    زیرا
    هیچکدام برای من نیست...[/SIZE][/B]
  8. اولین کنسرت راک در ایران بعد از انقلاب+ تصاویر اولین کنسرت راک در ایران بعد از انقلاب+ تصاویر

[QUOTE=samir65;89118][CENTER][B]اولین کنسرت راک در ایران بعد از انقلاب+ تصاویر[/B]

اولین کنسرت این گروه سوم و پنجم بهمن ماه سال گذشته در سالن ایوان شمس برگزار شد که با استقبال خوب علاقمندان این گروه و علاقمندان موسیقی کانتری قرار گرفته بود. ...
صفحه 1 از 10 1234567 ... آخرینآخرین