مشاهده RSS Feed

پشه ی تنها

1. سلام

سلام به رفقای عزیز غرض از مزاحمت اقا زندگی خیلیییییییییی خسته کننده شده شما نظری ندارید در مورد اینکه بخوام یه تنوعی توی زندگیم ایجاد کنم میخوام توی زندگی یه هیجانی داشته باشم دمتون گرم اگه میتونیم کمک کنید با نظراتون
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. شنیدی که میگن ...

شنیدی که میگن: اونی که گریه میکنه یه درد داره اما اونی که میخنده هزارتا!! من میگم: اونی که میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا از درداش خندیده اما جلو یکیشون بدجور کم آورده
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. خدا

خود را به خدا بسپار، وقتی که دلت تنگ است وقتی که صداقتها ، آلوده به صد رنگ است خود را به خدا بسپار، چون اوست که بی رنگ است چون وادی عشق است او، چون دور ز نیرنگ است خود را به خدا بسپار ، آن لحظه که تنهایی آن لحظه که دل دارد ،از تو طلب یاری خود را به خدا بسپار ، همراه سراسر اوست دیگر ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. چه رسم عجیبیست؟؟!!

چه رسم عجیبیست؟؟!! محبتت رامی گذارند پای احتیاجت٬ صداقتت را می گذارند پای سادگی ات٬ سکوتت را می گذارند پای نفهمیت٬ نگرانیت را می گذارند پای تنهاییت٬ وفاداریت را می گذارند پای بی کسی ات٬٬ وآنقدر تکرار می کنند که.... باورت میشود ٬تنهایی و بی کسی ومحتاج....!!!
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. او هم ادم است

او هم ادم است اگر دوستت دارم هایت را نشنیده گرفت ،غصه نخور اگر رفت ،گریه نکن یک روز چشم های یک نفر عاشقش می کند یک روز معنی کم محلی را می فهمد یک روز شکستن را درک می کند ان روز می فهمد که اه هایی که کشیدی از ته قلبت بوده...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. خشونت علیه زنان

خشونت عليه زنان هميشه يک چشم کبود و دندان شکسته و بينى خوني نيست !!! خشونت اضطرابيست که در جان زن است که فکر ميکند بايد لاغرتر باشد، چاق تر باشد، زيباتر باشد، خوشحال تر باشد، سنگين تر باشد، خانه دار تر باشد، عاقل تر باشد و ... خشونت آن چيزيست که زن نيست و فکر ميکند بايد باشد ! خشونت ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. لبخند

دنیایم ؛ در لبخند تو خلاصه می شود ... برایم لحظه ای بی بهانه، بخند ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. دانستنیها

* شهر استانبول در کشور ترکیه تنها شهر جهان است که در دو قاره مختلف قرار گرفته است. * احتمال ابتلا به کمر درد در افراد سیگاری دو برابر افراد غیر سیگاری است. * برزگترین کارفرمای جهان سامانه راه آهن کشور هند با بیش از ۱٫۶ میلیون نفر کارمند می باشد. * اندازه چشمها در انسانها از ابتهای ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین