مشاهده RSS Feed

روانشناسی

1. با 14 قانون خودتان باشید

با 14 قانون خودتان باشید

وقتی کسی با شما طوری برخورد می*کند که انگار فقط یکی از چندین و چند انتخاب هستید، به آنها کمک کنید با بیرون آوردن شما از آن تساوی انتخاب*هایشان را محدود کنند.

خودتان باشید. اگر سعی کنید یک نفر دیگر باشید، فقط خودتان را تلف کرده*اید. خودِ درونیتان را در آغوش بکشید و بدانید که ...
    دسته بندی ها
    روانشناسی
  2. گاهی دلم برای خودم تنگ می*شود ...!

گاهی دلم برای خودم تنگ می*شود ...!

این حق مسلم توست که حال خودت را دریابی... لطفاً اگر غمگینی، ادای سرخوشان را درنیاور و نگو حال من عالی*ست... و اگر مسرور و شادمانی، ادای غمگساران را درنیاور که خدای ناکرده چشم زخم دیگران، کمی از شادی مفرط*ات بکاهد ..

لابد می*گویید: همه*جور دلتنگی دیده بودیم به*جز دلتنگی برای خود ...
    این دیگر چه*جور دلتنگیست؟ نه ؟

کمی به آدم*های
    ...
    دسته بندی ها
    روانشناسی
  3. مقدمه ای بر سعادت تو!

توسط در تاریخ دوشنبه ۰۶ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۵۶ (پرواز)
    مقدمه ای بر سعادت تو! موضوع: خود شناسی و اخلاق

کلمات کليدي: جهل، سعادت

کسی که دنبال سعادت است باید خودش را بشناسد، از پتانسیل های درونی و برونی خود آگاه باشد، طبق قوانین آفرینش قدم بردارد، به تمایلات انسانی و حیوانی به گونه ای توجه کند که هر دو را به تعادل ارضا کند و هیچ کدام را فدای دیگری نکند و... اولیای ...
  4. موسیقی و شخصیت

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۰:۴۱ (پرواز)

محققان دانشگاه کمبریج بر اساس مطالعات جدیدی اعلام کردند شخصیت افراد مختلف را می توان با بررسی موسیقی مورد علاقه این اشخاص به راحتی تعیین کرد.

محققان دانشگاه کمبریج اعلام کردند افراد بر اساس سلیقه موسیقیایی افراد دیگر درباره شخصیت، ارزشها، طبقه بندی اجتماعی و نژاد آنها قضاوت می کنند.

بر اساس این تحقیقات و جمع آوری نظر
    ...
    دسته بندی ها
    اخبار , روانشناسی
  5. عشق فانتـــــزی سامان

توسط در تاریخ جمعه ۰۳ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۰:۵۴ (♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥)
    بالاتر از عشق عـــــــــــــــــــــــا دت است

هیچ گاه کسی را که به تو عادت کرده رها نکن .
    .
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه , روانشناسی
  6. تست احساسات

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۹ مرداد ۹۱ در ساعت ۱۷:۱۲ (وبلاگ من)
    تست هوش+جواب

تست احساسات

این تست از کتاب"كوكولوژی" اثر «تاداهیاكو ناگاوو» و «ایسامو سایتو» که بازی*های
    جذاب و سرگرم*كننده خودشناسی و روان*شناسی را دربردارد، انتخاب شده
    این كتاب توسط چكاد سرامی و شاهین دهقان ترجمه شده است.
    كوكولوژی (kokology) تركیب دو واژه كوكورو (kokoro)
    ...
    برچسب ها: تست احساسات ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    روانشناسی
  7. مکنونات قلبی

[I][FONT=comic sans ms][SIZE=6][COLOR=#ee82ee]با بال شکسته پر کشيدن هنر است[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
    دسته بندی ها
    عاشقانه , روانشناسی
  8. آزمون روانشناسی

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۴ مرداد ۹۱ در ساعت ۲۰:۲۵ (وبلاگ من)
    ما انسان*ها دارای ویژگی*های شخصیتی مختلفی هستیم، تفاوت این ویژگی*ها در افراد موجب می*شود که مادر موقعیتی یکسان رفتارهای متفاوتی از دیگران داشته باشیم....

یکی از این خصوصیات شخصیتی که به دلیل تاثیر بر همه جنبه*های زندگی ما توجه زیادی را به خود جلب کرده است، «درون*گرایی» ...

آپدیت شده شنبه ۲۸ مرداد ۹۱ در ۰۰:۴۷ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    روانشناسی