مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. نبودن انتخاب خواننده دیگر سونات

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۲ تیر ۹۳ در ساعت ۱۷:۳۷ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    با سلام . محسن یگانه یکی از خوانندگان مورد علاقه منه .امیدوارم در مورد آلبوم ها یا تک ترانه های بعدی
    بیشتر تعمق کند. از شما نیز تشکر

با احترام " سونات "
  2. ♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۵ بهمن ۹۱ در ساعت ۰۱:۴۰ (♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥)
    تو دختر شدي نه براي در حسرت ماندن يک بوسه!

براي. . .

خلق بوسه اي از جنس آرامش. . .
    ... ...
    تو دختر نشدي که همخواب آدم هاي بيخواب شوي!

دختر شدي که براي خواب کسي رويا باشي!

تو دختر نشدي که. . .

در تنهايت. . . .

حسرت آغوشي عاشقانه را داشته باشي. . .

دختر شدي تا آغوشي در تنهايي عشقت باشي...!
    دسته بندی ها
    عاشقانه , همسرداری , خانمها
  3. قالب ويــژه شب يلدا

توسط در تاریخ جمعه ۰۱ دی ۹۱ در ساعت ۲۱:۳۷ (یک عمرتجربه)
    [QUOTE=saman;17139][CENTER]

[QUOTE][URL="redirect.php?a=pichak.net/template/pichak/86/"]قالب وبلاگ | شب یلدا[/URL][/QUOTE]
    [/CENTER]
    [/QUOTE]
  4. روایتی از یک داستان تلخ طلاق

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۱ در ساعت ۲۲:۵۶ (ترنم بهاری)
    داستان زیر روایتی است زیبا و خواندنی در مورد طلاق امیدوارم که خوشتون بیاد

وقتی آن شب از سر کار به خانه برگشتم، همسرم داشت غذا را آماده می*کرد، دست او را گرفتم و گفتم، باید چیزی را به تو بگویم. او نشست و به آرامی مشغول غذا خوردن شد. غم و ناراحتی توی چشمانش را خوب می*دیدم. یکدفعه نفهمیدم چطور دهانم را باز کردم. اما باید به او می*گفتم که در ذهنم چه می*گذرد. من طلاق می*خواستم. به آرامی موضوع را مطرح کردم. به نظر نمی*رسید که از حرفهایم ناراحت شده باشد، فقط به نرمی پرسید، چرا؟ مابقی در ادامه مطلب ...
    دسته بندی ها
    سرگرمی , همسرداری
  5. 8 تیپ مردی که خانم ها از آن پرهیز می کنند

توسط در تاریخ جمعه ۱۷ آذر ۹۱ در ساعت ۱۲:۴۸ (وبلاگ من)
    آیا تا به حال رفتار شما باعث رنجش خاطر همسرتان شده است؟ آیا نگرانید که رفتار شما ممکن است نتیجه عکس دهد؟

خانم ها به نوع خاصی از مردها علاقه دارند، به همین دلیل از مردهایی که دارای یک سری خصوصیات خاص هستند به شدت پرهیز می کنند. این امر در دوران اولیه ارتباط از اهیمت ویژه ای ...
    دسته بندی ها
    همسرداری , آقایان , خانمها
  6. نکات مهم و حیاتی پیرامون رابطه جنسی آقایون و خانمها

توسط در تاریخ جمعه ۱۷ آذر ۹۱ در ساعت ۱۲:۴۷ (وبلاگ من)
    نکات مهم رابطه جنسی مخصوص آقایان
    نکات رابطه جنسی اهمیت زیادی برای آقایان دارد چون به آنها کمک می کند بتوانند فعالیت جنسی را به مدت زیادتری ادامه دهند. مردها معمولاً حین رابطه جنسی بیش از اندازه تحریک می شوند که باعث می شود خیلی زود ارضاء شوند و طرف مقابلشان نتواند به اندازه کافی از رابطه جنسی ...
    دسته بندی ها
    همسرداری
  7. گامهایی موثر در شیرینی روابط

توسط در تاریخ جمعه ۱۷ آذر ۹۱ در ساعت ۱۲:۴۵ (وبلاگ من)
    همواره مراقب خود و رفتارتان باشید. برای خود و علاقه تان احترام بگذارید. اصالت و جایگاه خود را هیچ گاه فراموش نکنید و دست کم نگیرید. با احترام به خود است که به نوعی یاد می گیرید به نفر مقابل خود نیز احترام گذاشته و با رفتار خود مرزهای حرمت بین خود را نگاه داشته و ناخودآگاه، به این ...
    دسته بندی ها
    همسرداری
  8. چه ازدواج کرده باشید، چه نکرده باشید، باید این را بخوانید

توسط در تاریخ جمعه ۱۷ آذر ۹۱ در ساعت ۱۲:۴۲ (وبلاگ من)
    وقتی آن شب از سر کار به خانه برگشتم، همسرم داشت غذا را آماده می*کرد، دست او را گرفتم و گفتم، باید چیزی را به تو بگویم. او نشست و به آرامی مشغول غذا خوردن شد. غم و ناراحتی توی چشمانش را خوب می*دیدم.

یکدفعه نفهمیدم چطور دهانم را باز کردم. اما باید به او می*گفتم که در ذهنم چه می*گذرد. ...
    دسته بندی ها
    همسرداری
صفحه 1 از 11 1234567 ... آخرینآخرین