در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. درمان بوی بد دهان با مشکلات لثه، دندان و معده، علت اصلی ناشناخته و تمام علل بد بویی آن

بوی بد دهان علت های مختلف می تواند داشته باشد اما اثبات شده که بوی بد نفس در صورتی که در تمام اوقات روز و شب باشد به علت مشکل فساد لثه است.بوی بد دهان در تمام روز چه در حالت گرسنه و چه بعد از غذا که بسیار سردرگم کننده است و داشتن نفس بد بو موقع صحبت کردن و حتی خروج بازدم به*طور چشمگیری ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. مزایای ایمپلنت فوری دندان چیست و چه تفاوتی با ایمپلنت دندانی معمولی دارد؟

اگر یکی از دندان های شما افتاده است و موقع خندیدن جلوه خوبی ندارد از مزایای ایمپلنت فوری دندان بهره مند شوید و لیزر دندانپزشکی هم مراقبت کمتری برای شما ایجاد می کند. افراد زیادی هستند که ممکن است یک یا چند دندان را از دست داده باشند. ممکن است هنگام باز کردن دهان، حرف زدن یا خندیدن ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. یبل

یبلبی
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. ساخت طراحی سایت عالی و امکانات آن

طراحی سایت علاوه بر دانش و تخصص نیاز به هنر و سلیقه و مشارکت جمعی دارد. در مورد بهترین طراحی سایت توضیح دادیم که چنین چیزی را نمی توان با قاطعیت گفت و این موضوع نسبی بوده و تعداد زیادی سایت که نظر طراحی، بهترین باشند وجود دارد. اشاره کردیم که برای نزدیک کردن طراحی سایت خود به این ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. خدا(نیلوفر)

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶ در ساعت ۰۹:۱۶ (گلهای زندگی من (موسی الرضا جون و کوثر))
    ای خدا ،ای مهربان،ای ارام جان،پناهم باش ،که بی پناهم،نگاهم باش،که خطا نرود،صدایم باش ،که فریاد نزند،ارام باشد،باوقار باشد،صدایش را فقط تو بشنوی،نگاهش را فقط تو ببینی،خدای مهربانی،خدای خوبی ،خدای هستی،فقط تو،برای تو،کلام تو،قران تو،نماز برای تو،باش ای خدا،همیشه باش،حتی وقتی من نیستم،می دونم هستی ،
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. مادر(نیلوفر)

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶ در ساعت ۰۹:۰۹ (گلهای زندگی من (موسی الرضا جون و کوثر))
    ای هستی منای مادر منای وجودم زوجودتبه کجا رفتی کجا دلم تنگ استبهشت گوارایتدعایم کنکه محتاج دعایمفقط تو همه هستی منپناه من بودیمادرممادرحالا که من خود مادرممی فهمم که تو چه کشیدیمرا در دامنت پروراندینیستی تا دست هایت را ببوسمو بگویم مادرم شرمنده ام
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده