مشاهده RSS Feed

mahdi77

1. رفع مشکلات وبلاگ شما

اگر می خواهید مشکلات وبلاگتان را رفع کنید به آدرس این تاپیک سری بزنید

[SIZE=5][URL="redirect.php?a=forums.pichak.net/thread23712.html#post91724"]رفع مشکل وبلاگ [/URL][/SIZE]
  2. بازی ایران و آرژانتین

[COLOR=#ff0000][SIZE=5]ایران : 0 [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=5] 1 : آرژانتین [/SIZE][/COLOR]

[SIZE=3]بازی کنان تیم ملی ایران بازی خوبی را ارائه دادند و هیچ هکس فکرش را نمی کرد ایران از آرژانتین فقط یک گل بخورد . [/SIZE]
    تصاویر کوچ شده (Thumbnails) پیوست شده تصاویر کوچ شده (Thumbnails) پیوست شده برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  images.jpg
مشاهده: 816
حجم:  9.8 کیلو بایت  
  3. معما همراه با جایزه

[SIZE=4]سلام . من یه تاپیک درست کردم . شما می توانید در آن به معما ها جواب دهید تا جایزه بگیرید . عجله کنید ............... برای ورود به لینک زیر بروید

[SIZE=6][URL="redirect.php?a=forums.pichak.net/thread23547.html#post91411"]ورود برای مسابقه معما همراه با جایزه [/URL][/SIZE][/SIZE]
    تصاویر کوچ شده (Thumbnails) پیوست شده تصاویر کوچ شده (Thumbnails) پیوست شده برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام:  images.jpg
مشاهده: 466
حجم:  9.1 کیلو بایت  
  4. عکس خودم

5. معرفی سایتم

[URL="redirect.php?a=techmj.rozblog.com"][SIZE=5]techmj.rozblog.com[/SIZE][/URL]

[URL="redirect.php?a=iranbanoo.rozblog.com"][SIZE=5]iranbanoo.rozblog.com[/SIZE][/URL]

این آدرس ها وبلاگ های من هستند . به آن ها سر بزنید و نظر دهید . با تشکر
  6. عضویت من

با سلام . من کاربر جدید در این انجمن هستم . کارایی با این انجمن را از قبیل ارسال مطلب بلد نیستم . همین مطلبی هم ک پست کردم هم شانسی بود . لطفا کمکم کنید
    با تشکر
    مهدی
    برچسب ها: کمک ، راهنمایی ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    اخبار