مشاهده RSS Feed

فرهنگ و هنر

1. تصاویر (بدون شرح)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_lucky20 نمایش پست ها

هر جور دوست دارید در مورد این کاریکاتور ها قضاوت کنید و نظراتتونو بنویسید

...
    دسته بندی ها
    شخصی , فرهنگ و هنر
  2. روز قبل از نیمه بود

توسط در تاریخ یکشنبه ۱۲ آذر ۹۱ در ساعت ۱۸:۱۶ (وبلاگ من)
    روز قبل از نیمه بودیک دو ساعت مانده تا وقت ناهارما درون یک کلاسی که چه سنگین مینمودهمگی چشم به همچشم شدیمیک دبیری که نمیدانم کیستآن طرف چشم به ما دوخته بودحال او بس خوش بود و دلی بس خوش داشتخنده بر روی لبشقصه را باز نمودگفت بر ما که بگویید ز استاد عزیزکه در این نزدیکیدورتر از همگان دورتراستیک معلم که معلم باشدبا خود اندیشیدماین معلم که به ما میگویداز کجا امده و از چه چنین گردیده استبا خود اندیشیدمهی به خود پیچیدم ناگهان خنده ای از کنج لبانم خندیدیادم آمد آری یادم افتاد که یک بانوییروزهایی
    ...
    دسته بندی ها
    شخصی , فرهنگ و هنر
  3. زیاد موسیقی گوش کردن و ابتلا به افسردگی

[CENTER][COLOR=#000000]نتایج یک پژوهش جدید در ایالات متحده حاکی از آن است که زیاد موسیقی گوش کردن احتمال ابتلا به افسردگی را ۸ برابر می کند و ممکن است این موضوع عامل افسردگی در بزرگسالان باشد. به نقل از باشگاه خبرنگاران محققان دانشکده پزشکی دانشگاه پیتزبرگ دریافته اند که احتمال ابتلای[/COLOR] ...
  4. می دانستید قضیه ی خوش شانسی نعل اسب رازی را در بر دارد؟

گفته شده در زمان امام حسین (ع) ملعون هایی زندگی می کردن که بر بدن پاک و معصوم و بی دفاع ان حضرت و تعدادی از یارانشان اسب تاختند.
    در واقع درباره نعل اسب بايد دانست : بنا بر نظر برخي علما از آن جمله , آيت الله جوادي آملي : تبرك جستن به نعل اسب از موهومات بعد از حادثه كربلا است . به اين ...
  5. ♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥

توسط در تاریخ سه شنبه ۳۰ آبان ۹۱ در ساعت ۲۱:۴۰ (♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥)
    محـــــــــــــــــ 1391 ـــــــــــــــــــرم

دل را اگر از حسین بگیرم چه کنم بی عشق حسین اگر بمیرم چه کنم

فردا که کسی را به کسی کاری نیست دامان حسین اگر نگیرم چه کنم

ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و

شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) اعلام می کنیم

از اول محرم لغایت 13 محرم آهنگی به جز آهنگ های مناسبتی

و نوحه های محرمی

در سایت قرار نخواهد گرفت
    ...
  6. ♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥

توسط در تاریخ جمعه ۲۶ آبان ۹۱ در ساعت ۱۲:۵۵ (♥●• عشـــق فانتــــزی سامان •●♥)
  7. ارزیابی خود

پسر کوچکی وارد مغازه ای شد، جعبه نوشابه را به سمت تلفن هل داد. بر روی جعبه رفت تا دستش به دکمه های تلفن برسد و شروع کرد به گرفتن شماره. مغازه دار متوجه پسر بود و به مکالماتش گوش می داد.
    پسرک پرسید: «خانم، می توانم خواهش کنم کوتاه کردن چمن های حیاط خانه تان را به من بسپارید؟» ...
  8. خدایاااااااا ااا

[CENTER]گفتم:خدايا از همه دلگيرم گفت:حتي من؟ گفتم:خدايا دلم را ربودند! گفت:پيش از من؟ گفتم:خدايا چقدر دوري؟ گفت:تو يا من؟ گفتم:خدايا تنهاترينم! گفت:پس من؟ گفتم:خدايا کمک خواستم. گفت:از غير من؟ گفتم:خدايا دوستت دارم. گفت:بيش از من؟ گفتم:خدايا انقدر نگو من! گفت:من توام، تو من

[B] ...