مشاهده RSS Feed

gem

1. پرسپولیس 4 ـ استقلال 2؛ تسخیر سمبل آبی*ها

به گزارش ورزش سه، گل*های پرسپولیس در این بازی توسط مهدی طارمی 2 بار، رامین رضائیان و محسن مسلمان به ثمر رسید و استقلال توسط جابر انصاری و امید ابراهیمی (پنالتی) دو گل را جبران کرد. این برد از آنجا اهمیت دارد که پرسپولیسی*ها جنگ کری را با عدد 4 از استقلال بردند. ورزشگاه آزادی؛ تماشاگر: ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. کلبه ی عاشق های سامان

متن ترانه یه صورت ماهو چشای سیاهو خنده لباتو آروم می شم با تو میگیره این قلبم ببینه اخماتو کنار تو خوبه حتی هوا با تو یه صورت ماهو چشای سیاهو خنده لباتو آروم می شم با تو میگیره این قلبم ببینه اخماتو کنار تو خوبه حتی هوا با تو نمی خوام دنیارو بی تو غصه بعد دوریتو نفسم بی تو میگیره ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. کلبه ی عاشق های سامان

مـُحبتِ زیآدے هــَمیشـﮧ آدم هآ رآ خـرآب مـے کـُند گآهـے آدم هآ مـے رَوند نـﮧ بـرآے ایـטּ کـﮧ دلیلـے بـرآے مآندטּ ندآرند نـﮧ... بلکـﮧ . . . . . . آنقـدر کوچـــــــــَکند کـﮧحجم بآلاے مـُحبت تو رآ ندآرند او کـﮧ رفتنـے است بگذآر برَود...!
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. کلبه ی عاشق های سامان

متن آهنگ امین رستمی یه دل یه دل،دل دیوونه داره برات میخونه یه دل،دل بیقرار که غرق تو انتظار یه دل،یه اسم خاطره محاله یادت بره یه دل،دلی که تنگته تنگ دل سنگته عشق من روزای خوبمون و برگردون دوباره هوای منو بارون مثل اون روزاست عشق من خاطره های من و تو کم نیست جز تو کسی دیگه تو قلبم ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. کلبه ی عاشق های سامان

خــدایا در دفـتر حـضور و غـیاب امـروز، حـاضری زدیـم! حـضورمان را بـپذیر وجـایگاهمان را در کلاس بـندگی ات در ردیـف بـهترین هـا قـرار ده سـودای عـشق تـو، آفـتاب دل مـاست. با اشـعه های زریـن عشـقت، امـید رادر روزنـه هـای فـرو بـسته دلـهامان بـتابان...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. کلبه ی عاشق های سامان

هیچگاه تو را... آنگونه دوست نخواهم داشت... که زندانیم باشی...! زندانبانی... شغل مورد علاقه ام نیست...! و از دید من... زندان... منفورترین مکان دنیاست...! من... تارهای افکار خویش نیز... گسسته ام...! چه برسد... به تو...!!! تو میتوانی پرنده باشی... اما... اینکه بخواهی تا چه حد... در آسمان من... اوج ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. کلبه ی عاشق های سامان

دلـــــم نـه عــــشــق ميـخواهد ، نـه دروغــــها ی قـشنگـــ ، نـه ادعـــاهــاي بـزرگـــ ، نـه بـزرگهاي پـــر ادعــــا …! دلـــم يـک فنـجان قــــهوه داغ ميــخواهد و يــک "دوســــــت" ، کـه بـشود بـا او حــرف زد و بـعد پشيـــمان نـــشد …!!!
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. حرف دل سامان

دلـــــم نـه عــــشــق ميـخواهد ، نـه دروغــــها ی قـشنگـــ ، نـه ادعـــاهــاي بـزرگـــ ، نـه بـزرگهاي پـــر ادعــــا …! دلـــم يـک فنـجان قــــهوه داغ ميــخواهد و يــک "دوســــــت" ، کـه بـشود بـا او حــرف زد و بـعد پشيـــمان نـــشد …!!!
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین