مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. نيش عقرب نه از ره كين است

جام جم آنلاين: عقرب جانداري است كه در تمام دنيا يافت مي*شود. این جاندار معمولا در اطراف خانه*ها و در محل*هاي خلوت و زير وسايل چوبي مخفي و شب*ها براي شكار از محل اختفاخارج مي*شود. اين جاندار حالت تهاجمي نداشته و ترجيح مي*دهد فرار كند تا اين*كه نيش بزند.

گزش عقرب معمولا اتفاقي است و زماني بروز مي*كند كه فرد بدون اطلاع از وجود اين جاندار ...
    دسته بندی ها
    جام جم
  2. شاگردان کرش قرمز مي*پوشند

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۱ در ساعت ۱۵:۴۲ (وبلاگ من)
    نشست هماهنگی دیدار ایران - ازبکستان در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال با حضور عوامل اجرایی بازی، داوران، ناظران و نمایندگان دو تیم ایران و ازبکستان برگزار شد.

به گزارش جام*جم آنلاين و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در این نشست مقرر شد، ایران در بازی فردا یکدست قرمز بپوشد و ازبکستان پیراهن و شورت ورزشی آبی می*پوشد.
    در این نشست درباره مسایلی همچون برگزاری ...
    دسته بندی ها
    جام جم
  3. نرخ ارز در بازار آزاد

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۱ در ساعت ۱۵:۴۱ (وبلاگ من)
    گزارش*های میدانی از تداوم ریزش قیمت انواع ارز در بازار آزاد تهران حکایت دارد به طوری که قیمت دلار در حال حاضر به 2965 تومان کاهش یافته است.

روند کاهشی قیمت انواع ارز در بازار آزاد تهران همچنان ادامه دارد و برای نخستین بار در چند هفته اخیر، قیمت دلار در بازار غیررسمی به 2965 تومان ...
    دسته بندی ها
    جام جم
  4. مهم*ترين فيلم*هاي ضدايراني

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۱ در ساعت ۱۵:۴۰ (وبلاگ من)

بدون دخترم هرگز (Without My Daughter)
    كارگردان: برايان گيلبرت
    تهيه*كننده: هري اوفلند و مري*جين اوفلند
    محصول كشور: آمريكا
    چكيده داستان فيلم
    بتي محمودي، زني آمريكايي است كه همسري ايراني اختيار كرده است. ورود بتي به همراه شوهر و دخترش به ايران، از همان ابتدا با حوادث ناخواسته همراه است. ...
    دسته بندی ها
    جام جم
  5. مهم*ترين فيلم*هاي ضداسلامي

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۱ در ساعت ۱۵:۳۸ (وبلاگ من)
    مهم*ترين فيلم*هاي ضداسلامي

نيروي دلتا «نيروي ضربت» (The Delta Force)
    جام جم آنلاين: كارگردان: مناخيم گولان.تهيه*كننده: مناخيم گولان و يورام گلوبوس.محصول كشور: آمريكا و رژيم صهيونيستي.چكيده داستان فيلم:يك هواپيماي جت 707 كه از آتن به رم و در نهايت نيويورك عازم است، در مسير خود به وسيله گروهي فلسطيني ـ لبناني به نام انقلاب جهاني جديد ربوده مي*شود.

اين گروه از خلبان
    ...
    دسته بندی ها
    جام جم
  6. درخشنده فيلم جنگي مي*سازد

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۱ در ساعت ۱۵:۳۸ (وبلاگ من)
    درخشنده فيلم جنگي مي*سازد

پوران درخشنده كه بتازگي از سفري طولاني به كشور بازگشته، اين روزها سخت مشغول تكميل تازه*ترين ساخته*اش «هيس دخترها فرياد نمي*زنند» است كه در ارتباط با مسائل دختران و آسيب*شناسي برخي مسائل اجتماعي است.

اين كارگردان قديمي سينما كه همه او را به*واسطه ساخت فيلم*هايي درباره معضلات اجتماعي و كودكان ...
    دسته بندی ها
    جام جم
  7. راوي شهيد فرهنگ

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۱ در ساعت ۱۵:۳۷ (وبلاگ من)
    از نگاه علامه*جعفري، فهم و روايت واقعه عاشورا بسيار دشوار و مسئوليتي خطير است

راوي شهيد فرهنگ

اينك در آستانه چهاردهمين سالگرد كوچ فيلسوف شرق، علامه محمدتقي جعفري هستيم و چون سالگرد ايشان مصادف شده است با آغاز محرم، لازم ديدم در اين مقاله به ديدگاه علامه در ارتباط با محرم و شهادت سرور آزادگان جهان امام ...
    دسته بندی ها
    جام جم
  8. آرسن* لوپن ايران فيلم مي*شود

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۱ در ساعت ۱۵:۳۳ (وبلاگ من)
    براساس شواهد و مدارك، سيد مهدي بليغ يكي از باهوش*ترين و زبده*ترين و در عين حال جسور*ترين سارق و كلاهبردار ايران است كه پس از انقلاب توسط آيت*الله صادق خلخالي به اعدام محكوم شد و سحرگاه 20 فروردين 1360 همراه شش قاچاقچي مواد مخدر در ناصرخسرو تهران و محله معروف عرب*ها اعدام شد.

بليغ پس از انقلاب سال*هاي پيري خود را در خانه محقري در خيابان اميريه ...
    دسته بندی ها
    جام جم