مشاهده RSS Feed

Miracle

1. معجزه ی دو دریا که با هم مخلوط نمی شوند

[COLOR=#000000]
    [/COLOR]
    در شهر توریستی اسکاگن این زیبایی را می توان در سجیه دید، این شمالی ترین شهر دانمارک است، جایی که دریای بالتیک و دریای شمال بهم می پیوندند. دو دریای مختلف با هم یکی نمی شوند و بنابرین این راستا بوجود می آید.

In a tourism filled city of Skagen you can see this incredible natural ...
  2. تقویم کبریتی

تقويم كبريتي :
    - روزي كه تموم شد رو مي سوزونيد!
    زندگیه واقعی هم همینه...روز که گذشت دیگه گذشتههههه پس قدر لحظه لحظه هامونو بدونیم ♥♥♥

آپدیت شده چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۲ در ۲۳:۱۴ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    سرگرمی , تصویری , روانشناسی , گوناگون , جالب , اخبار
  3. زیاد موسیقی گوش کردن و ابتلا به افسردگی

[CENTER][COLOR=#000000]نتایج یک پژوهش جدید در ایالات متحده حاکی از آن است که زیاد موسیقی گوش کردن احتمال ابتلا به افسردگی را ۸ برابر می کند و ممکن است این موضوع عامل افسردگی در بزرگسالان باشد. به نقل از باشگاه خبرنگاران محققان دانشکده پزشکی دانشگاه پیتزبرگ دریافته اند که احتمال ابتلای[/COLOR] ...
  4. می دانستید قضیه ی خوش شانسی نعل اسب رازی را در بر دارد؟

گفته شده در زمان امام حسین (ع) ملعون هایی زندگی می کردن که بر بدن پاک و معصوم و بی دفاع ان حضرت و تعدادی از یارانشان اسب تاختند.
    در واقع درباره نعل اسب بايد دانست : بنا بر نظر برخي علما از آن جمله , آيت الله جوادي آملي : تبرك جستن به نعل اسب از موهومات بعد از حادثه كربلا است . به اين ...
  5. تله پاتی چیست و چگونه عمل می کند؟

«تله پاتی» دسترسی به اطلاعاتی است که در فکر شخص دیگری نگهداری می شود و شما خواهان کسب آن هستید دانشمندان برای اثبات این پدیده می گویند: وقتی این امکان وجود دارد که از طریق یک ایستگاه فرستنده مطالبی را از طریق امواج الکتریکی، از ایستگاه های الکتریکی دیگری جذب کنیم. بنابراین با ...
    برچسب ها: قدرت ذهن ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    روانشناسی , گوناگون , جالب , اخبار , سرگرمی
  6. شعر حمید مصدق و جواب فروغ به او و جواب شاعری پس از سال ها به انها

[FONT=Tahoma][COLOR=#162c07][COLOR=#363739][B]حمید مصدق:

تو به من خندیدی و نمی دانستی؛[/B]

[B]من به چه دلهره از باغچۀ همسایه سیب را دزدیدم؛
    [/B]
    [B]باغبان از پی من تند دوید؛
    [/B]
    [B]سیب را دست تو دید؛[/B]
    [B]
    غضب آلود به من کرد نگاه؛[/B]
    [B]
    سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک؛[/B] ...
  7. ارزیابی خود

پسر کوچکی وارد مغازه ای شد، جعبه نوشابه را به سمت تلفن هل داد. بر روی جعبه رفت تا دستش به دکمه های تلفن برسد و شروع کرد به گرفتن شماره. مغازه دار متوجه پسر بود و به مکالماتش گوش می داد.
    پسرک پرسید: «خانم، می توانم خواهش کنم کوتاه کردن چمن های حیاط خانه تان را به من بسپارید؟» ...
  8. به دنبال خدا نگرد

[FONT=verdana][SIZE=3][COLOR=#3300FF][COLOR=#696969][B] [SIZE=1]به دنبال خدا نگرد
    خدا در بیابانهای خالی از انسان نیست[/SIZE][/B][SIZE=1]
    [/SIZE][/COLOR][SIZE=1]
    [COLOR=#696969][B] خدا در جاده های تنهای بی انتها نیست[/B][/COLOR]
    [COLOR=#696969][B] خدا در مسیری که به تنهایی آن را طی می کنی نیست[/B][/COLOR]
    [COLOR=#696969][B] خدا آنجا نیست[/B][/COLOR] ...
صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین