مشاهده RSS Feed

روانشناسی

1. زن و مرد

مرد از راه می رسه
    ناراحت و عبوس
    زن:چی شده؟
    مرد:هیچی ( و در دل از خدا می خواد که زنش بی خیال شه و بره پی کارش)
    زن حرف مرد رو باور نمی کنه: یه چیزیت هست.بگو!
    مرد برای اینکه اثبات کنه راست می گه ....

لبخند می زنه
    زن اما "می فهمه"مرد دروغ میگه:راستشو بگو یه چیزیت ...
  2. از دست این خانم ها:

روزی خانمی در حال بازی گلف بود که توپش تو جنگل افتاد. او دنبال توپ رفت و دید که یک قورباغه در تله گیر کرده است.
    قورباغه به او گفت : اگر مرا از این تله آزاد کنی سه آرزوی تو را برآورده می کنم .
    زن قورباغه را آزاد کرد و قورباغه گفت : "متشکرم" ولی من یادم رفت بگویم شرایطی برای ...
  3. تست روانشناسی:

با خواندن اولین تست و انتخاب گزینه مناسب به سوالی که هر گزینه مشخص کرده بروید و به آن سوال جواب دهید.
    مثلا اگر گزینه پ سوال ۱را انتخاب کردیددیگر لزومی ندارد سوال۲و ۳را پاسخ دهید فقط کافی است بهسوال۴ مراجعه کنید.
    ۱)بیش از همه دوست دارید به کجا سفر کنید:
    الف) پکن: رجوع شود ...
  4. شخصیت های درون گرا و برون گرا

[RIGHT][COLOR=#ff3399][FONT=Tahoma]ويژگيهاي شخصيتي برونگرا[/FONT][/COLOR]
    [/RIGHT]
    [RIGHT][B][COLOR=black][FONT=Tahoma]1-[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Tahoma] علاقه مند به وقايع پيرامون خود.
    [B][FONT=Tahoma]2-[/FONT][/B] رو راست و معمولا پر حرف.
    [B][FONT=Tahoma]3-[/FONT][/B] عقيده خود را با عقايد ديگران مقايسه ميكند.
    [B][FONT=Tahoma]4-[/FONT][/B] اهل عمل ...
  5. ...

[COLOR=black][FONT=Tahoma]افراد را از لـحاظ آنكه چگونه اطلاعات كسب ميــكنند به دو گروه حسگر و الهام گر ميتوان تقسيم كرد:[/FONT][/COLOR] [RIGHT][COLOR=#ff3399][FONT=Tahoma]حس گرها[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]:[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Tahoma]
    [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Tahoma]تــمركز بر دنـيـاي فـيــزيكي، با حواس پنجگانه خود زندگي مي ...
  6. ایینه

[COLOR=#000000] [FONT=arial][SIZE=3][B]آینه پرسید که چرا دیر کرده است؟ نکند دل دیگری او را اسیر کرده است؟ [/B][/SIZE][/FONT] [/COLOR][COLOR=#000000][FONT=arial][SIZE=3][B] خندیدمو گفتم او فقط اسیر من است. تنها دقایقی چند تأخیر کرده است. [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=arial][SIZE=3][B]گفتم امروز هوا سرد بوده است شاید موعد ...
  7. ...

[SIZE=3][FONT=fixedsys][COLOR=#000000][B]معلم عصبی دفتر رو روی میز كوبید و داد زد: سارا ...
    دخترك خودش رو جمع و جور كرد، سرش رو پایین انداخت و خودش رو تا جلوی میز معلم كشید و با صدای لرزان گفت : بله خانوم؟
    معلم كه [SIZE=3]بسیار عصبانی بود[/SIZE]، تو چشمای سیاه و مظلوم دخترك خیره شد و داد زد:
    چند بار ...
  8. ...

ک درختي تنها توي يک جنگل تاريک و سياه از غم و درد به خود ميپيچيد.
    از خودش ميپرسيد که چرا اينقدر تنهايم؟! که چرا هيچ دلي با من نيست؟ که چرا نيست دلي نگران من و تنهايي من؟ چه شود گر که دگر قد نکشم؟ چه شود اگر که من توي جنگل نباشم؟آنقدر گفت و گريست که شکست و آرام روي يک نهر روان ساخت ...
صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101115 ... آخرینآخرین