مشاهده RSS Feed

محبوب ترین وبلاگ ها

1. خخخخ :)

دسته بندی ها
    سرگرمی
  2. مناجات

توسط در تاریخ یکشنبه ۱۶ آذر ۹۳ در ساعت ۲۰:۱۹ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    مناجات
    گفتم : " (آن ) غیر ممکن است
    خداوند گفت : " همه چیز ممکن است "
    گفتم : " هیچ کس مرا دوست ندارد"
    خداوند گفت : " من ترا دوست دارم "
    گفتم : من بسیار خسته هستم
    خداوند گفت : " من به تو آرامش خواهم داد "
    گفتم : " من توان ادامه دادن ندارم
    خداوند گفت : " رحمت من کافی است
    گفتم : من نمیتوانم مشکلات روحی یا جسمی و.... را حل کنم
    خداوند گفت : " من گام های تو را هدایت میکنیم"
    گفتم من نمیتوانم " آن را
    ...
  3. غصه های دنیای تو

توسط در تاریخ سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۲:۲۵ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    برای تو مینوسم که دوس ندارم دنیایت را غصه سایه بگستراند, مطلبت را خواندم دلم گرفت که فراموش نمودی هنوز آفتاب میتابد و باران برای شستن غصه هایت میبارد بر تن لطیف پنجره دنیای تو , یادت باشد همه اندوهت را با یک جمله دور کنی: خدایا میدانم که مرا میبنی اگر هیچکی مرا نبیند ,چشمهایت را دوست دارم ...
    "سونات"
  4. گفتگو با خدا....

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۹ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۱۵ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

همیشه سخت ترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق دارد ، شاکی سختی های دنیا نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی
    اگر به راه خطا رفتی از بازگشتنش مترس
    خدایا ! کاش ، به همان اندازه ای که از حرف مردم می ترسیدیم ، از تو می ترسیدیم ..
    سکوت خطرناکتر از حرفهای نیشدار است کسی که سکوت میکند ، روزی « سرنوشت » حرفهایش را به شما خواهد گفت
    روح های بزرگ ، دردهای بزرگ دارند
    زیباترین خوی زن ، نجابت اوست
    از تصادف جان سالم بدر برده بود و می گفت زندگی
    ...
  5. فرصت ....

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۱ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۳۶ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

سونات هست وخواهد بود باز دوست داشتید ستاره بگذارید
    این همه مطلب فقط برای رفتن سونات ستاره
    گذاشتن شناخت بهتری برای سونات
    میباشد و بس .
    سونات

آپدیت شده شنبه ۰۸ فروردین ۹۴ در ۱۶:۱۹ توسط [ARG:5 UNDEFINED] (مطلب جدید است با عنوان ستاره بازی با سونات و با احترام)

دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. لالایی

لالا لالا گل ریحون
    دوتا فال و دوتا فنجون
    توی فنجون تو لیلی
    تو خط فال من مجنون
    لالا لالا گل خشخاش
    چه نازی داره تو چشماش
    پر از نقاشیه خوابت
    تو تنها فکر اونا باش
    لالا لالا گل پونه
    گل خوش رنگ بابونه
    دیگه هیچکس تو این دنیا
    سر قولش نمیمونه
    لالا لالا شبه دیره
    بببین ماهو داره میره
    هزارتا قصه هم گفتم
    چرا خوابت نمیگیره؟؟
    لالا لالا گل لاله
    نبینم رویاهات کاله
    فرشته مثل تو پاکه
    فقط فرقش
    ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  7. ارزش زندگی

مرد جوانی در آرزوی ازدواج با دختر کشاورزی بود… کشاورز به او گفت که برو در آن قطعه زمین بایست. من سه گاو نر را آزاد می*کنم اگر توانستی دم یکی از این گاو نرها را بگیری من دخترم را به تو خواهم داد. و مرد قبول کرد…
    درِ اولین طویله که بزرگترین هم بود باز شد. باور کردنی نبود بزرگترین و خشمگین*ترین گاوی که در تمام عمرش دیده بود. گاو با سم به زمین می*کوبید و به طرف مرد جوان حمله برد. جوان خود را کنار کشید و گاو از مرتع گذشت.
    دومین در طویله که کوچکتر بود باز شد. ...
    دسته بندی ها
    جالب
  8. چقدر زیباست نگاه مثبت آدم*ها...

یکی از استادهای دانشگاه تعریف می*کرد…
    چندین سال پیش برای تحصیل در دانشگاه سانتا کلارا کالیفرنیا، وارد ایالات متحده شده بودم.
    سه چهار ماه از آغاز سال تحصیلی گذشته بود که یک کار گروهی برای دانشجویان تعیین شد که در گروه*های پنج شش نفری با برنامه زمانی مشخصی باید انجام می*شد.

دقیقا یادمه از دختر آمریکایی که درست روی نیمکت کناری می*نشست و نامش کاترینا بود پرسیدم که برای این کار گروهی تصمیمش چیه؟
    گفت اول باید برنامه زمانی رو به ببینه،
    ...
    دسته بندی ها
    جالب
صفحه 9 از 17 نخستنخست ... 3456789101112131415 ... آخرینآخرین