کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

مشاهده RSS Feed

جدید ترین مطالب وبلاگ

1. چای لاغری تیما

سلام بچه ها
    یه چای جدید اومده چای لاغری تیما خیلی عالی من دارم مصرف می کنم ماهیانه 3 کیلو وزن کم میکنه
    جالب اینکه اگه جواب نداد یا دوست نداشتی می تونی پس بدی پولشو بگیری خیلی هم ارزونه
    32000
    اینم ادرسش حتما برید ببینید
    کلیک کن
  2. طرز تهیه ژله تزریقی یا گلدار

3. ****فريادزيرآب* ***

اسيرم اسيرم به تا گيسوى
    خرابم خراب دوچشم جادويى
    دارم دلى که از غمش خونه
    ضربان قلبم پريشونه
  4. اشاره به کلام متبرک

توسط در تاریخ شنبه ۲۱ تیر ۹۳ در ساعت ۲۰:۳۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم پیام صلح است به دنیا و تمام تمدن ها و فرهنگ ها و ملیت ها " گذشتگان
    امروزیان و آیندگان " . 114 سوره مبارک الا یکی همه با این عبارت شگفت آور و زیبا شروع و تکرار می
    شود. که گنج بشارتهای الهی است مثل شاه کلیدی برای گشودن قفل . بنابراین ما با 113 باب
    روبرو میشویم. ابر بارنده است و مثل هر انسان که امضائی دارد / بسم الله الرحمن الرحیم مهر و
    امضاء حضرت حق است و تائید برای بندگانش . نماد کامل از تجلی رحمت الهی که به باران قابل
    تشبیه است
    ...
  5. 4 میوه برای تقویت هوش و حافظه..

4 میوه برای تقویت هوش و حافظه...

4 میوه برای تقویت هوش و حافظه

نوع تغذیه از جمله نکات مهمی است که باید به آن توجه کرد. به منظور تقویت حافظه و ارتقاء هوش، باید نکاتی را رعایت کنیم که در جنبه*های مختلف می*توانند منجر به تقویت حافظه و هوش شوند. میوه*هایی که هوش و حافظه* را افزایش می**دهند، شامل موارد زیر می شوند:انگور : انگور دارای پتاسیم بوده
    ...
    دسته بندی ها
    تغذیه
  6. معرفی سایتم

techmj.blog.com

iranbanoo.blog.com

این آدرس ها وبلاگ های من هستند . به آن ها سر بزنید و نظر دهید . با تشکر
  7. مشکلات گیاه خوران

توسط در تاریخ دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۲ در ساعت ۲۰:۲۲ (باز گشت دوباره)

گیاه خواران و سبزی خواران اغلب با دیگر مشکلات جسمی از جمله چربی های سرسخت بدن کلنجار می روند.موها،ناخن ها،پوست و دید شب انها ضعیف است.بیشتر اوقات از کمبود انرزی شکایت می کنند و می خواهند با پرخوری در سبزیجات جبران کنند که البته نمی توانند.
    ممکن است مکمل ها بتوانند کمبود جبران مواد مغذی و ریز مغذی ها را تا حدودی جبران کنند.اما بدن ان ها همیشه تشنه ی پروتئین خواهد بود.

8. Trout طرز تهیه ماهی قزل آلا روی زغال

Trout طرز تهیه ماهی قزل آلا روی زغال

طرز تهیه

مرحله 1

ماهی قزل آلا را پاک کرده وبعد داخل شکم هر کدام را برش لیمو و جعفری قرار داده و پودر کاری و نمک و فلفل می دهیم .سطح بیرونی ماهی را به کره آغشته ...
    دسته بندی ها
    تغذیه
صفحه 1 از 12 123456711 ... آخرینآخرین