مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. زباله محو کن بخریم. بهترین قیمت خرید مطمئن ارسال رایگان

زباله محو کن دستگاهی است که زیر سینک ظرفشویی در آشپزخانه نصب می شود و شما قادر خواهید بود زین پس کلیه زباله های تر خانگی را با این دستگاه از بین ببرید. چطور؟ فقط کافی است زباله های تر را جدا کرده داخل این دستگاه بریزید و پس از باز کردن آب دکمه روشن کردن دستگاه را بزنید. در کمتر از ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. نکاتی جهت کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر لامپ ها

رعایت موارد زیر منجر به کاهش مصرف انرژی و یا افزایش مدت زمان کارکرد لامپها میگردد:در رنگ آمیزی محیط های داخلی ساختمان از رنگهای روشن استفاده کنید تا نیاز به استفاده از روشنایی مصنوعی به حداقل برسد.با تمیز کردن منظم روی لامپها و حباب چراغ ها، نور تابش شده از آنها را افزایش دهید. ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. کانکس

اگر این سوال شما است، به جای درستی آمده اید!کسب و کار ذخیره سازی ظرف چند ساله نام های مختلفی برای محصولات خود ایجاد کرده است. اکثر این اسامی به لحاظ قانونی مترادف یکدیگر از نظر مشتری ​​شما می باشند. تمام کانتینرهای حمل و نقل، جعبه های فولادی بزرگ و مقاوم در برابر آب و هوا هستند ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. خرید کولر گازی

ال جی یکی از شرکت های کره*ای و چند ملیتی است که به عنوان یکی از شرکت های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات فعالیت دارد.ال جی محصولاتی که دارد را در 3 بخش الکترونیکی ، مواد شیمیایی و تجهیزات مخابراتی نیز تقسیم کرده است و هرکدام از این بخش ها زیر نظر مدیریت یا چند شرکت تابعه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. دعوت

اگر به وبلاگ من سر بزنید خوشحال میشم ashoob222
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. دنیای من...

مادر تمام دنیامی چراغ شبهامی همیشه بودی تو مراقب وحامی چشمات شده پر از ایثار شبا تویی بیدار منو نجاتم داد دعای تو هر بار دل توی دلم نیست واسه رسیدن تو نمدونی چه شیرینه دوباره دیدن تو دستای سرد من به تو وابسته اس دلم از این دنیا بدون تو خسته اس پناه من مادر تو ماه من مادر ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. آشوب

چقدر خسته ام از این دنیا از این طوفان مشکل ها چقدر حالم بده امشب خدایا من شدم تنها تمام لحظه هام بی تو شبیه تلخیه مرگه بزار بازم بیام پیشت بزار این بنده برگرده...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. شاخصه* های رمان مدرن

رمان یا به عبارتی دیگر داستان های بند که در انگلیسی از ان به عنوان ناول ( Novel ) یاد میشود ، روایتگر داستانی میباشد که در قالب نثر است. در گذشته رمان به قصه های کوتاه گفته میشد اما امروزه وقتی از رمان حرف میزنیم ، اشاره داریم به داستان های بلند ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده