مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. مسابقه جالب قوی* ترین کودکان

مسابقه قوی ترین کودکان ارس در نهمین روز از نوروز 91 با حضور کودکان 5 تا 10 سال گردشگران نوروزی در سالن ورزشگاه تختی جلفا برگزار شد و به نفرات برتر این مسابقات جوایزی اعطا شد.
    فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، صادق نجفی رئیس ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: این مسابقه با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان و فراهم کردن لحظاتی شاد در نهمین روز از تعطیلات عید نوروز برای گردشگران نوروزی در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
    ...
    برچسب ها: مسابقه کودک ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. جنگ آنتوانت نبرد فرهاد چهارم با رومیان

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۷ تیر ۹۱ در ساعت ۱۸:۴۴ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    مرگ سزار و جنگهاى داخلى روم در نهايت سبب به قدرت رسيدن مارک آنتوانت و اكتاويوس شد. اكتاويوس در اروپا قدرت را در دست گرفت و آنتوانت پس از ازدواج با كلوپاتراى معروف، مصر، شمال آفريقا و آسياى نزديك را در اختيار گرفت. روم در آن سالها در اوج قدرت بود و لژيونرهاى اين كشور، دنياى متمدن آن روزگار را كاملاً تحت سيطره داشتند اما در شرق آنها موفق به ورود به خاك ايران و بعد از آن دسترسى به ثروت هندوستان نشده بودند.
    انتقام كراسوس :
    مارك آنتوانت و بسيارى از سرداران
    ...
  3. نقش نماز

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۷ تیر ۹۱ در ساعت ۱۷:۱۳ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    امروزه بسيارى از روان شناسان دريافته اند كه دعا، نماز و داشتن يك ايمان محكم به دين، اضطراب، افسردگى، نگرانى، تشويق و ترس را كه زمينه ساز بسيارى از بيمارى هاست برطرف مى كند: «الا بذكر الله تطمئن القلوب». كلمه نماز نشان مى دهد كه رابطه اى ميان انسان و پروردگارش وجوددارد. وقوف خاشعانه و خاضعانه انسان در نماز، در برابر خداوند متعال ...
    برچسب ها: نقش نماز ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. برایت ارزوی کافی میکنم

در فرودگاه گفتگوی لحظات آخر بین مادر و دختری را شنیدم :
    هواپیما درحال حرکت بود و آنها همدیگر را بغل کردند و مادر گفت: " دوستت دارم و آرزوی کافی برای تو میکنم."
    دختر جواب داد: " مامان زندگی ما باهم بیشتر از کافی هم بوده است. محبت تو همه آن چیزی بوده که من احتیاج داشتم. من
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. تنبیه عجیب یک پدر کامبوجی !!

تنبیه عجیب یک پدر کامبوجی برای پسر 13 ساله اش که بجای مدرسه به کافی نت رفته بود.
    پدر عصبانی پسر خود را را به مدت 2 ساعت با استفاده از قفل و زنجیر به درخت بسته بود که با اطلاع دادن همسایه ها به پلیس آنها پسرک را آزاد کرند و پدر هنگام مشاهده پلیس فرار میکند . همچنین این شخص به اتهام تحقیر و شکنجه پسر خود تحت تعقیب پلیس می باشد
  6. شوخی وحشتناک مادر و پدری با فرزندشان !!

در روز 11 مه یک زوج همراه فرزند خردسالشان به یک لباسشویی عمومی رفته و پس از اتمام کار، پدر بی آنکه به عواقب عملش بیاندیشد برای شوخی بچه را داخل خشک کن گذاشت غافل از اینکه پس از بسته شدن در ، خشکن کن به طور اتوماتیک به کار می افتد.
    پدر و مادر وحشت زده تلاش کردند در خشک کن را باز کرده و کودک را بیرون بکشند در حالی که بچه بی گناه مانند توده ...
  7. زندگی سخت کودکی بدون صورت

پسر شش ساله چینی با چهره ای پر از آثار سوختگی و زخم های کهنه درمان نشده زندگی می کند و خانواده اش توانایی مالی درمان او را ندارند
    وانگ زیوپنگ در نوامبر 2010 هنگام بازی با فندک دچار سوختگی شدید شد و موها، لب ها، پلک ها، انگشت های شست پا، و بند اول همه انگشت های دستش را از دست داد. همچنین زخم هایی که روی صورت او باقی مانده اند جلوی دید چشم هایش را می گیرند.
    ...
  8. خبری عجیب از سونامی ژاپن

موتور سیکلت هارلی دیوید سون که سال گذشته هنگام بروز سونامی در ژاپن در آب اقیانوس شناور شده بود سر از سواحل کانادا در آورد.

یوکویاما 29 ساله بعد از اینکه مطلع شد موتورسیکلتش در کانادا پیدا شده است، گفت دیدن دوباره آن معجزه و باور نکردنی است.

یک کانادایی به نام پیتر مارک موتورسیکلت یوکویاما را در ساحل ونکوور پیدا کرده و این موضوع را به کنسولگری ژاپن در کانادا اطلاع داده است.