مشاهده RSS Feed

عاشقانه

1. +++

توسط در تاریخ چهارشنبه ۰۵ مهر ۹۱ در ساعت ۱۸:۲۳ (·٠•●❤**❤جمل ت عاشقانه❤**❤● •٠·˙)
    [CENTER][FONT=&amp]وقتی که عاشقی را
    زیادی
    رو بازی کنی
    خشت روی خشت ، بند نمی شود .
    یادت باشد
    اگر دستت را بخوانند
    گشنیز که هیچ ،
    حتی برای دلت
    تره هم خورد نمی کنند ...!!!
    [/FONT][/CENTER]
    [URL="redirect.php?a=facenama.com/view/post:54990833"]======================================[/URL] [CENTER][FONT=&amp]دلم تغییر ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  2. عاشقانه3

توسط در تاریخ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۴:۴۰ (·٠•●❤**❤جمل ت عاشقانه❤**❤● •٠·˙)
    [INDENT] [INDENT] [CENTER][B][SIZE=3][FONT=Century Gothic][COLOR=#cc0066]دلم برای کسی تنگ است[/COLOR] که دل تنگ است…[/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][FONT=Century Gothic][COLOR=#cc0066]دلم برای کسی تنگ است[/COLOR] که طلوع عشق را به قلب من هديه می دهد …[/FONT][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][FONT=Century Gothic][COLOR=#cc0066]دلم برای کسی تنگ است[/COLOR] كه با زيبايی کلا ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  3. متن زیبا و عاشقانه و غمگین 1

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۷:۳۴ (·٠•●❤**❤جمل ت عاشقانه❤**❤● •٠·˙)
    [SIZE=3][FONT=Tahoma][CENTER][CENTER][COLOR=#333333]روزی كه می خواست بره 10 تا بزره گل بهم داده گفت :[/COLOR]
    [/CENTER][/CENTER][/FONT][/SIZE][FONT=Tahoma][CENTER][CENTER][SIZE=3][COLOR=#333333]
    [/COLOR][/SIZE][/CENTER][CENTER][SIZE=3][COLOR=#333333]این 10 تا بزر رو بكار ، هر وقت جوونه زدن من بر میگردم. منم اونا رو یكی یكی كاشتم ، اما انگار این آخریه [/COLOR][/SIZE][/CENTER][CENTER][SIZE=3][COLOR=#333333]قصده ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  4. عاشقانه 2

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۲۵ (·٠•●❤**❤جمل ت عاشقانه❤**❤● •٠·˙)
    [SIZE=4][FONT=verdana][I][CENTER][COLOR=#333333]یک روز دیگر بی تو گذشت و همچنان لحظه های زندگی ام بی تو سرد است!
    [/COLOR][/CENTER]
    [/I][/FONT][/SIZE][FONT=verdana][I][CENTER][/CENTER]
    [/I][/FONT][SIZE=4][FONT=lucida sans unicode][I][CENTER][/CENTER]
    [/I][/FONT][FONT=verdana][I][CENTER][/CENTER]
    [/I][CENTER]

[I][COLOR=#333333] [/COLOR][/I][/CENTER][/FONT][/SIZE][FONT=verdana][/FONT][SIZE=4][FONT=lucida sans ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  5. عاشقانه1

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۲۳ (·٠•●❤**❤جمل ت عاشقانه❤**❤● •٠·˙)
    [CENTER][COLOR=#333333]یوسف و زلیخا را بی خیال !
    [/COLOR]
    [COLOR=#333333]
    [/COLOR]
    [COLOR=#333333]من
    [/COLOR]
    [COLOR=#333333]
    [/COLOR]
    [COLOR=#333333]در آغوش همین پیراهن یادگاری
    [/COLOR]
    [COLOR=#333333]
    [/COLOR]
    [COLOR=#333333]هزار سال جوان تر میشوم . . . !
    [/COLOR]
    [COLOR=#333333]
    [/COLOR]
    [COLOR=#333333].
    [/COLOR]
    [COLOR=#333333] ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه