مشاهده RSS Feed

گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات

گروه هواداران سونات عکس لازم دارد اما راهنمائی برای گذاشتن عکس بصورت کاور مثل سایر گروه های دیگر خواستم که جوابی داده نشد .
با احترام :سونات

1. تاثیر علمی ماههای تولد ...-سوتات"

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۸:۳۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

ماه تولد می تواند بر عملکرد و همینطور ساختار سلول های مغزی و اعصاب تاثیر داشته باشد. اگر از خواندن این جمله شگفت زده شده اید، باید بدانید که مقاله ای با همین موضوع در مجله "نورو ایمیج" امریکا به چاپ رسیده است.
    محققان دانشگاه کلمبیا و نیویورک در این تحقیق 536 نفر را با استفاده از تصویربرداری مغزی (ام.آر.آی) مورد بررسی قرار دادند.
    محققان در تحقیقات خود به نتایج جالب توجه و تاحدودی عجیب دست یافتند؛ افرادی
    ...
  2. اگه فقط یک تیر داشتی کدومشو میزدی ؟؟؟

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۸:۴۵ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    با سلام به کاربرفعال محترم این راه درستی نیست بنظرم یک حالت خودکشی که در مرام شما با فعالیت های
    خوب در این سایت و داشتن مدالها و..... (در زندگی خصوصی و خارج از سایت البته بمن مربوط نمیشه ) حیف
    نیست ؟ مبارزه کردن و تلاش را میتوان جایگزین کرد حتی اگر دشمن باشد یا شما از آن خوشتان به هر دلیلی
    نیاید.
    " دوستدار شما : سونات "
    اونکه سر کار میزاره و سوژه میخواد و بعد میره دنبال همون که حرصش رو درآورده , بهم میان .....

آپدیت شده شنبه ۱۵ آذر ۹۳ در ۲۰:۴۲ توسط [ARG:5 UNDEFINED] (از رو سادگی ....)

برچسب ها: روانشناسی, شخصی ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. نکته

توسط در تاریخ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۷:۴۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    از تمام کاربران محترم تقاضا دارم هر گونه پیام خود
    را در این قسمت قرار تا پاسخگوئی به آن سریعتر
    انجام گیرد . در مورد مطالب خوبتان مختارید . به
    ایمیل من لطفا" ارسال نفرمائید.

روز خوش " سونات "
  4. مناجات ...

توسط در تاریخ دوشنبه ۰۶ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۴:۰۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    گفتم" " آن" غیر ممکن است . خداوند گفت:
    همه چیز برای من ممکن است . گقتم : هیچ فرد مرا دوست ندارد. گفت : من ترا
    دوست دارم . گفتم : خیلی خسته هستم.
    گفت : من بتو آرامش میبخشم.گفتم: من
    توان ادامه دادن را ندارم . گفت : رحمت من
    برایت کافی است . گفتم : نمیتوانم مشکلات روحی یا جسمی و... را حل کنم.
    گفت : من گام های تو را هدایت میکنم.
    گفتم : من نمیتوانم " آن " را انجام دهم .
    گفت : تو هر کاری را با من میتوانی
    ...

آپدیت شده دوشنبه ۰۳ آذر ۹۳ در ۱۷:۳۶ توسط [ARG:5 UNDEFINED] (قرار گرفتن این مطلب در وبلاگم لطفا")

دسته بندی ها
    گوناگون , جالب , شخصی , عاشقانه , دینی , روانشناسی , اضافه نمودن دسته بندی
  5. مناجات ...

توسط در تاریخ دوشنبه ۰۶ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۳:۵۸ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    گفتم" " آن" غیر ممکن است . خداوند گفت:
    همه چیز برای من ممکن است . گقتم : هیچ فرد مرا دوست ندارد. گفت : من ترا
    دوست دارم . گفتم : خیلی خسته هستم.
    گفت : من بتو آرامش میبخشم.گفتم: من
    توان ادامه دادن را ندارم . گفت : رحمت من
    برایت کافی است . گفتم : نمیتوانم مشکلات روحی
    ...
    دسته بندی ها
    شخصی , عاشقانه , دینی
  6. پﭼﻪ ﺗﻠﺦ ﺍﺳﺖ ...

توسط در تاریخ دوشنبه ۰۶ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۳:۴۷ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    عنوان : وقتی تورا با تمام وجود دوست دارم ..
    آرزو دارم همیشه سالم و شاد باشی . روی احتیاجات روحی تو تاثیر میگذارم ولی نه بر آرزوهای درونیت . با کمال میل و رضایت هر چه دارم( وقت -پول- انرژی و...) در اختیار تو میگذارم. از موفقیت تو شادم حتی اگر باعث کم توجهی تو نسبت به من شود. تو را همانگونه که هستی قبول دارم . برایم مثل گلی هستی که تعبیر خاصی از انرژی مقدس است .

زیبائی های درونت را می بینم حتی وقتی خود بروز نمیدهی . بتو اجازه میدهم
    ...
  7. نبودن انتخاب خواننده دیگر سونات

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۲ تیر ۹۳ در ساعت ۱۷:۳۷ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    با سلام . محسن یگانه یکی از خوانندگان مورد علاقه منه .امیدوارم در مورد آلبوم ها یا تک ترانه های بعدی
    بیشتر تعمق کند. از شما نیز تشکر

با احترام " سونات "
  8. اشاره به کلام متبرک

توسط در تاریخ شنبه ۲۱ تیر ۹۳ در ساعت ۲۰:۳۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    بسم الله الرحمن الرحیم پیام صلح است به دنیا و تمام تمدن ها و فرهنگ ها و ملیت ها " گذشتگان
    امروزیان و آیندگان " . 114 سوره مبارک الا یکی همه با این عبارت شگفت آور و زیبا شروع و تکرار می
    شود. که گنج بشارتهای الهی است مثل شاه کلیدی برای گشودن قفل . بنابراین ما با 113 باب
    روبرو میشویم. ابر بارنده است و مثل هر انسان که امضائی دارد / بسم الله الرحمن الرحیم مهر و
    امضاء حضرت حق است و تائید برای بندگانش . نماد کامل از تجلی رحمت الهی که به باران قابل
    تشبیه است
    ...
صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 1115161718192021