مشاهده RSS Feed

گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات

گروه هواداران سونات عکس لازم دارد اما راهنمائی برای گذاشتن عکس بصورت کاور مثل سایر گروه های دیگر خواستم که جوابی داده نشد .
با احترام :سونات

1. انتظار....

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۲:۰۶ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    آنها که در انتظار افتادن یا بقولی سنگ انداختن در مسیری که دارم بوده و صبرشان لبریز باید بگویم متاسفم زیرا مواظب باشید زیر پای شما خالی نشود و بر زمین نیفتید . خدا با من است .همیشه که میایم تنها و زمان خروجم وقت آنقدر دارید که در مورد من سونات آبی ایرانی حرف بزنید , شب دراز و قلندرانی چو شما بیدار
    سونات
  2. غصه های دنیای تو

توسط در تاریخ سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۲:۲۵ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    برای تو مینوسم که دوس ندارم دنیایت را غصه سایه بگستراند, مطلبت را خواندم دلم گرفت که فراموش نمودی هنوز آفتاب میتابد و باران برای شستن غصه هایت میبارد بر تن لطیف پنجره دنیای تو , یادت باشد همه اندوهت را با یک جمله دور کنی: خدایا میدانم که مرا میبنی اگر هیچکی مرا نبیند ,چشمهایت را دوست دارم ...
    "سونات"
  3. سکوت ....

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۹ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۱۶ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

فریاد را همه می شنوند ، هنر واقعی شنیدن صدای « سکوت » است
    یادم هست بزرگی میگفت اگر سخن نقره است سکوت طلا است.
    سونات
  4. گفتگو با خدا....

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۹ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۱۵ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

همیشه سخت ترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق دارد ، شاکی سختی های دنیا نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی
    اگر به راه خطا رفتی از بازگشتنش مترس
    خدایا ! کاش ، به همان اندازه ای که از حرف مردم می ترسیدیم ، از تو می ترسیدیم ..
    سکوت خطرناکتر از حرفهای نیشدار است کسی که سکوت میکند ، روزی « سرنوشت » حرفهایش را به شما خواهد گفت
    روح های بزرگ ، دردهای بزرگ دارند
    زیباترین خوی زن ، نجابت اوست
    از تصادف جان سالم بدر برده بود و می گفت زندگی
    ...
  5. گفتگو با خدا....

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۹ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۱۲ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

فکر کردن به گذشته ، مانند دویدن به دنبال باد است
    دو چیز مدهوشم میکند : آبی آسمانی که میبینم و میدانم که نیست و خدایی که نمیبینم و میدانم که هست
    خدا تنها تنهایی است که تنها را تنها نمی گذارد ..

خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار
    رجيح ميدهم با كفشهايم در خيابان راه بروم و به خدا فكر كنم تا اينكه در مسجد بنشينم و به كفشهايم فكر کنم
    جمله زیبا از طرف
    ...
  6. گفتگو با خدا....

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۹ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۱۰ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

هرگز نمی توان یک فریاد را سکوت نامید ، اما گاه یک سکوت نامی بهتر و رساتر از « فریاد ندارد.
    خدایا دستم به آسمانت نمی رسد ، اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن
    خدایا ! کمکم کن ؛ پیمانی را که در طوفان با تو بستم در آرامش فراموش نکنم
    یک نقطه بیش ، میان رجیم و رحیم نیست ، از نقطه ای بترس که شیطانیت کند .
    گر کسی را نداشتی که به او بیندیشی به آسمان بیندیش ، چون در آسمان کسی هست که به تو می اندیشد ..." سونات"

7. تکیه گاه الهی و ...

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۹ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۰۸ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

همیشه به کسی تکیه کنید که به کسی تکیه نکرده باشد و او کسی نیست غیر از خدا

نگذارید صدای دنیا شما را از شنیدن صدای خدا باز دارد
    مسئله این نیست که خدا را می بینیم یا نمی بینیم ، مسئله اینست که با خداست که می بینیم." سونات"

8. غصه های دنیا

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۹ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۰۷ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

تمام غصه های دنیا را می شود با یک جمله تحمل کرد : خدایا می دانم که می بینی ..سونات

صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678913 ... آخرینآخرین