مشاهده RSS Feed

گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات

گروه هواداران سونات عکس لازم دارد اما راهنمائی برای گذاشتن عکس بصورت کاور مثل سایر گروه های دیگر خواستم که جوابی داده نشد .
با احترام :سونات

1. امید

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۹ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۰۰ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا ." سوناتگ
  2. عزت نفس ..

توسط در تاریخ جمعه ۰۳ بهمن ۹۳ در ساعت ۱۳:۴۲ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    ترجیح میدهم تنها باشم و با وقار تا اینکه در رابطه ای باشم که بخاطرش لازم باشد عزت نفسم را قربانی کنم.
    سونات
  3. ذکر الهی

توسط در تاریخ چهارشنبه ۰۱ بهمن ۹۳ در ساعت ۱۸:۱۷ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
  4. حرف تازه

توسط در تاریخ چهارشنبه ۰۱ بهمن ۹۳ در ساعت ۰۰:۳۲ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    اثر حسادت و کینه تا 15 ساعت , شادی و شاد کردن تا 8 ساعت و غم ودر گذشته بودن تا 120 ساعت می ماند. " سونات"
  5. تنهایی..

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۸ دی ۹۳ در ساعت ۲۰:۰۴ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    کمی تنها گذاشتن تو با سرگرمیهایی که برای خودت درست کردی بهتره تا عمیقتر مرا بشناسی , بی اعتنائی ثمره خوبی برای تو
    مطمئنا" در بر نخواهد داشت . اما بدان خوش
    بودن تو خوشی من است.
    سونات آبی ایرانی

6. نگاه تو

توسط در تاریخ شنبه ۲۷ دی ۹۳ در ساعت ۱۸:۳۴ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    نگاه تو براستی گویای بسیار ناخوانده های من است از این رو دوس دارم هر لحظه ببینمت ..
    سونات آبی ایرانی

آپدیت شده شنبه ۲۷ دی ۹۳ در ۱۸:۳۹ توسط [ARG:5 UNDEFINED] (نام نویسنده مطلب "ی " اضافه میشود با احترام)

دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. رویاها....

توسط در تاریخ شنبه ۲۷ دی ۹۳ در ساعت ۱۸:۳۲ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

- هرگز مایل نیستم رویاهایم را فراموش کنم زیرا به من قدرت و شادی برای ادامه حیات
    و موفقیت و شگفت آفرینی میدهند.
    سونات آبی ایرانی
  8. صداقت یا...

توسط در تاریخ شنبه ۲۷ دی ۹۳ در ساعت ۱۸:۳۱ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    - صداقت و دقت در انتخاب اهداف شیوه ای بس برتر و والاتر است .
    سونات آبی ایرانی

صفحه 4 از 21 نخستنخست 1234567891014 ... آخرینآخرین