نظرات وبلاگ

نشان دادن دوستی یا همکار خوب زمانی است که قبل از ارائه عرایضی انجام دهید از سر لطف و ذوقیکه میدانم
    در شما هست مدیران جز مدیر کل سایت " آدمین عزیز"
    اگر تا این لحظه سونات را متحمل شده اید سونات نیزشما را . بهرحال بقولی " بوکه واردو"
    آپدیت شده دوشنبه ۱۷ فروردین ۹۴ در ۱۶:۳۳ توسط [ARG:5 UNDEFINED] (مطلب دیگری است اجاره تایپ برچسبها داده نشد لطفا"اجازه فرائید.)
    نگاه تو براستی گویای بسیار ناخوانده های من است از این رو دوس دارم هر لحظه ببینمت ..
    سونات آبی ایرانی
    نوشته بالا حذف میگردد بصورت عکس اما به این شگل شده .
    سونات
    با سلام , فکر میکنم زمانیکه وارد سایت محترم میشوم و وبلاگ خودد را ببینم با این مناجات مزین یافته و تمرکز و توکل به حضرت حق بیشتر مرا جذب میکند و نیز آنها که به اینگونه مطالب علاقه مند و دلباخته اند انرژی مثبت و الهی میبخشد.
    و نیز مطلب دیگر با نام بسم الله الرحمن الرحیم که ارسال شده زمانیکه یافتم با اجازه مدیران گرامی در وبلاگم قرار بگیرد چون تا این تاریخ نمیدانستم و امروز با سپاس از اهداء مدال و دیدن دیگر مدالها دریافتم خوشبختانه عزیزان لایق بوده و بنا بر مشاهدات این تصمیم را گرفته ام.
    دوستدار شما : " سونات "
    ساده و در عین حال زیبا بیان شده
    هواداران شادمهر عقیلی و سونات
    قابل تقدیره محبت شما و امیدوارم تمام مطالبم و عکسها اگر در بایگانی یا قبلا" به حالت "حذف" بوده خارج شده و تماما" مشاهده گردد. ضمنا" در وبلاگم امتیازات و تعداد نوشته هایم را امروز ندیدم .چرا؟

دوستدار شما " سونات "
    با درود به مدیران و کاربران و دوستانی که در بدو امر برای انجام کاربر فعال و.... برگزیدم و مطالب
    مثل طرح سئوال و ضرب المثل ها... لطفا" دقت
    فرمائید " از دست عزیزان چه بگویم گله ای نیس گر هم گله ای هس دگر حوصله ای نیس"
    هیچ همراهی نشد و یا همصدایم . بغضتوبشکن رفیق این جا همه خودین وقتی
    برای اولین با ترانه زیبا با صدای بسیار بسیار
    قوی و خوب فاتح نورائی را شنیدم و میشنوم
    بهم برعکس آرامش میده هنرمندی که زمانی
    قصد ترک عرصه هنر را داشت صرفا" برای مثلا"
    کنسرت نداشتن و دلایل مهمتری که ایشان
    میدانند اما با همصدائی هوادارانش برگشت
    مثل مرتضی پاشائی عزیز که وقتی جاده یک
    طرفه اش را میشنوم یاد خودم در اینجا میافتم
    چرا یش را نمیدانم هنوز نتوانسته چند مورد
    مربوط به کاربریم را انجام بدهم ولی دراینجا
    یک سخن را نگفتم و آن این است که ما در