مشاهده RSS Feed

گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات

گروه هواداران سونات عکس لازم دارد اما راهنمائی برای گذاشتن عکس بصورت کاور مثل سایر گروه های دیگر خواستم که جوابی داده نشد .
با احترام :سونات

1. ستاره بازی با سونات !!

توسط در تاریخ شنبه ۰۸ فروردین ۹۴ در ساعت ۱۶:۲۳ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

سونات هست وخواهد بود باز دوست داشتید ستاره بگذارید
    این همه مطلب فقط برای رفتن سونات ستاره
    گذاشتن شناخت بهتری برای سونات
    میباشد و بس .
  2. درخواست های عضویت در گروه های جمعی

توسط در تاریخ شنبه ۰۸ فروردین ۹۴ در ساعت ۱۶:۰۹ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    با سلام به عزیزان ع مدتی است این پیغام برایم گذاشته شده و در قسمتهای مختلف عرایضم را ارسال , اینک شما
    نوع گروه خود ونیز درخواستتان را برای سونات ارسال فرمائید , قبلا" نیز ذکر شد که در حال حاضر در گروه های
    دسته جمعی مشترک هستم و مطلبی برای ورود به
    جمع شما خوبان باشد حتما" شرکت خواهم کرد. لطفا"
    اگر پاسخ خود را مشاهده فرمودید پیغام را از حالت قرمز
    به حالت عادی برگردانید مگر از مدیران محترم باشد.
    با احترام : سونات
  3. دعای سال نوَ

توسط در تاریخ دوشنبه ۲۵ اسفند ۹۳ در ساعت ۱۹:۰۵ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

آرزو دارم گردش قلب و چشمانت بسوی خدا , تدبیر شب و روزت به دور از
    غم ها و تلخی و بدی ها , و دگرگونی حالت به سوی بهترین ها باشد.
    بهترینانم پیشاپیش سال نو مبارک باد.
    یا مقلب القلوب و الابصار , یا مدبرالیل و النهار,

یا محول الحول والاحوال , حول الحالنا احسن الحال
    سونات آبی ایرانی

4. نیایش

توسط در تاریخ دوشنبه ۲۵ اسفند ۹۳ در ساعت ۱۹:۰۲ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

خدایا پنجره ای برای تماشا و حنجره ای برای صدا زدن ندارم,
    امیدم به توست , پس بی آنکه نامم را بپرسی که خوب میدانی
    و دفترهای دیروزم را ورق بزنی رحمتت را در این چهارشنبه سوری
    و ایام دیگر بر همه آنهائیکه برایم با ارزشند و مخلوق تواند جاری کن.
    آمن یا قاضی الحاجات , یا ارحم الراحمین
    سونات آبی ایرانی

5. آئینه چشات ...

توسط در تاریخ سه شنبه ۱۹ اسفند ۹۳ در ساعت ۰۱:۰۲ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    خودمو تو آئینه چشات میبینم تا همه بگن چقد قشنگی , و نگاهت یه عالم حرف داره باهام و لبات گویا میخواسته یه
    چیزی بگه اما ماتش برده یا به یه نقطه دور ...جمع که بزنم
    می بینم واه چه امپراطوری دست نیافتنی دارم ."سونات"
  6. کوتاه ترین راه....

توسط در تاریخ جمعه ۰۸ اسفند ۹۳ در ساعت ۱۷:۴۹ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

سونات آبی ایرانی

کوتاه ترین راه عشق ورزیدن , یه نگاه خالص و بی ریا توام با عشقه, کوتاهترینراه برای ثابت کردن
    دوستی به دوستت اینه که شنونده خوبی براش باشی , کوتاه ترین راه برای فاش نکردن راز دیگری در
    هرگز گوش ندادن به اوناس , کوتاه ترین راه رسیدن به مادیات در اینه که قابلیت هاتو بشناسی و بهشون
    تکیه کنی , کوتاه ترین راه برای شکستهای احتمالی , مشورت با اونائی که قبلا" اون راهو رفتن...
  7. فرصت ....

توسط در تاریخ سه شنبه ۲۱ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۱:۳۶ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)

سونات هست وخواهد بود باز دوست داشتید ستاره بگذارید
    این همه مطلب فقط برای رفتن سونات ستاره
    گذاشتن شناخت بهتری برای سونات
    میباشد و بس .
    سونات

آپدیت شده شنبه ۰۸ فروردین ۹۴ در ۱۶:۱۹ توسط [ARG:5 UNDEFINED] (مطلب جدید است با عنوان ستاره بازی با سونات و با احترام)

دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. انتظار....

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۹۳ در ساعت ۲۲:۰۶ (گروه هواداران سونات -وبلاگ شخصی سونات)
    آنها که در انتظار افتادن یا بقولی سنگ انداختن در مسیری که دارم بوده و صبرشان لبریز باید بگویم متاسفم زیرا مواظب باشید زیر پای شما خالی نشود و بر زمین نیفتید . خدا با من است .همیشه که میایم تنها و زمان خروجم وقت آنقدر دارید که در مورد من سونات آبی ایرانی حرف بزنید , شب دراز و قلندرانی چو شما بیدار
    سونات
صفحه 1 از 10 1234567 ... آخرینآخرین