مشاهده RSS Feed

.:::: سمفونی استفراغ ::::.

Symphony vomissements"

Symphony vomiting"

تراوشات اسیدےذھن بیمار سادیسمے من.

I'm sick sadistic brain acidic seeps.

Je suis malade, s'infiltre esprit sadiques

کپی بردارے از مطالب این وبلاگ حتی بدون ذکر منبع نیز مجاز است لذا پیگرد قانونی هم ندارد,,حتی برای شما دوست عزیز:وو

1. شھادت امیرالمومنین علے (ع)و شبھاے قدر

**.ب مناسبت شھادت امیرالمومنین (ع) و شبھاے قدر،وبلاگ سمفونے استفراغ تا پایان ایام سوگوارے و شبھاے قدر بستھ ‎میباشد.**‏‎ ‎
  2. " گرھ ‏in‏ گرھ "

توسط در تاریخ شنبه ۰۵ مرداد ۹۲ در ساعت ۰۹:۲۳ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    ¥. دل من خوردھ ب دل تو گرھ،نکنہ باز کنے تو این دو گرھ. پ.ن بیا باز کن ‏‎ ‎
  3. " جیگرکے "

توسط در تاریخ شنبه ۰۵ مرداد ۹۲ در ساعت ۰۹:۱۹ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    ¥. دل ب تو دادم تا برایم ناز کنے¤ دل ندادم تا برے براے خودت جیگرکے باز کنے¤‏‎ ‎
  4. قابلیت ھاے لوازم آرایشے

توسط در تاریخ جمعه ۰۴ مرداد ۹۲ در ساعت ۱۴:۰۶ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    €. لوازم آرایش چیست؟ وسایل شعبدھ بازے با قابلیت عجیب تبدیل لولو ب ھلو‎:-DB-) ‎
  5. تراوشات ذھن بیمار سادیسمے من

توسط در تاریخ سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲ در ساعت ۰۷:۴۲ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    ¥.تفکرات استفراغ شدھ ے ذھن اسیدے ¤ھیتلر¤ را دوست میدارم،"'دنیاے بدون شر'" اما ب قول ¤گورباچف¤ شاید دنیاے بدون شر خود نوعے شر باشد..!¡!؟?؟
  6. تراوشات ذھن بیمار سادیسمے من

توسط در تاریخ سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲ در ساعت ۰۷:۳۶ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    ¥.آن زمان چ حال زلالے داشت سہراب،در این زمان گر زندھ بود مینوشت:آن طرف دریاھا شہریست>قایقے باید ساخت>اردکے باید زد>پول ندارم مرغ گران است.
  7. تراوشات ذھن بیمار سادیسمے من

توسط در تاریخ سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲ در ساعت ۰۶:۴۱ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    €. مستفرغ شدم از ھواے آلودھ ے اطاقک چوبے تنہایے ام.. آھاے مگر با تو نیستم پاتو از زندگیم بکش بیرون ک جوراب پاریزینت بدجور بو ماھے‎ ‎کپور میدھ

آپدیت شده سه شنبه ۰۱ مرداد ۹۲ در ۰۶:۵۶ توسط [ARG:5 UNDEFINED] (‎₹‎تنظیم فونت)

دسته بندی ها
    شخصی , یادداشت های کوتاهی از زندگی و فلسفه زندگی من. , این با من سیستم عامل مغز من سازگار است.
  8. ‏..:::‏‎ ‎اصحاب کھف :::..

توسط در تاریخ یکشنبه ۲۳ تیر ۹۲ در ساعت ۰۳:۴۲ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    €.سلام خدا صدامو دارے. اگہ داری؟ خدا دوس دارم مانند اصحاب کھف داخل غارے شدہ سالیان سال بخوابم تا ک گریہ پسرم کیارش جان رو نشنوم،خدایا ھست غارے چنین!!؟‎;-(;-(‎