مشاهده RSS Feed

دسته بندی نشده

مطالب بدون دسته بندی

1. 2

مردم دارن قالی میشورن و تارعنکبوتای سقفاشونو میگیرن
    منم یه کاسه تخم آفتابگردون گذاشتم دارم میشکنم

خدایا منو هل بده یک کم
  2. احساس

توسط در تاریخ شنبه ۲۶ مرداد ۹۲ در ساعت ۰۲:۴۵ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    من چرک نویس احساسات تو نیستم!دوستت دارم هایت را جای دیگری تمرین کن...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. احساس............

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۲ در ساعت ۲۲:۴۸ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    -احساس چند سالی که دس از سرم برنداشته .........-احساس نسبت به چی خودمم هنوز نمیدونم....................-احساس که خیلی بدرد نخوره(البته برا من.....)-احساس چیزی که تو حسش نکری .......................-احساسم نسبت به تو.......................-احساس م داره از بین میره.............-خسته شدی از احساس نه منم خسته شدم هنوز گیج ومنگم ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. و من خدا را نیز پشت سر گذاشتم.

توسط در تاریخ سه شنبه ۱۴ خرداد ۹۲ در ساعت ۱۵:۳۶ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    ومن خدا را نیز پشت سر گذاشتم.
    حالا دیگر من تنها تنهاترینم
    چون خدا تورا داردامامن
    حتی تو را ندارم.
  5. آی کیو = ؟

6. طرف مقابلتان كاملا برازنده و مناسب حال شماست،

توسط در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۰:۱۳ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    آنقدر مفهوم زندگی مشترك وسیع و عمیق است كه با یك یا چند جمله نمی*توان به آن دست یافت اما بد نیست بدانید كه چه دیدگاهی در مورد مسائل پایه*ای ازدواج و زندگی مشترك دارید

اگر مجرد هستید و قصد ازدواج دارید احتمالا تا به حال به مفهوم زندگی مشترك زیاد فكر كرده*اید. نمی*توان بدون
    ...
  7. تازه ازدواج کرده ها بخوانند

توسط در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۷:۳۰ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    گر به*تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده*اید، با رعایت نکات ساده و در عین حال، بسیار حساس زیر، می*توانید از زندگی*تان لذت* برده و برای همسرتان، همراهی همیشگی باشید.
    1 - به* یاد خدا باشید و از او کمک بخواهیدبا یاد خدا، دل*ها آرام می*گیرد و مطمئن باشید خداوند به شما کمک خواهد کرد.2 - هدفی مشترک را در نظر بگیریدبا هم*فکری برای خود و همسرتان، هدف مشترکی داشته باشید و برای رسیدن به آن، یکدیگر را کمک کنید.3 - خودخواه و خودرای نباشیدخودخواه و خودرأی نباشید تا بتوانید لذت*های معنوی را درک کنید4 - ...
  8. کد پیشواز ایرانسل استاد محمد کریمخانی

توسط در تاریخ شنبه ۱۱ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۹:۱۶ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    ٥٥١٤١٤٣ ای حرمت استاد علی محمد کریمخانی ٢٥٠٠ ریال ٣٠ روز
    ٥٥١٤١٥٥ ای حرمت دکلمه استاد علی محمد کریمخانی ٢٥٠٠ ریال ٣٠ روز
صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین