مشاهده RSS Feed

خانمها

1. میخامتون دوستای گلم

دوستان قدیم و جدید مدر استودیو و هم در داروخونه و منزل و شرکت بنده نمیرسم ک در خدمتتون باشم و مثه قدیم ندیما واستون تند تند پست آپ کنم لذا هرکی بام کار داش پیغوم خصوصی بزاره تا کارشو را بندازم.

هنوزم همتونو خیلی خیلی دوست دارم و ازتون سپاسگذارم مخصوصا دوستانه قدیمی که تو Page دایان منو حمایت کردینو میکنین
  2. حس لعنتی

3. .::::: سپاس گذاري:::::.

توسط در تاریخ جمعه ۰۸ شهریور ۹۲ در ساعت ۰۱:۰۲ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    سلام با تشكر از دوستاي گلي ك در وبلاگ سمفوني استفراغ فعاليت دارند و مطالبشونو در اينجا ب اشتراك ميذارند بنده ب عنوان ادمين سمفوني استفراغ جا داره از اين افراد تشكر كنم دوستان گلي همچون:سجاد + فاطيما+نيلو و ديگر... دوستان عزيز.
    در ضمن عزيزاني ك ميخوان در سمفوني استفراغ عضو بشن و بصورت حرفه ايي كار كنن ميتونن ب بنده در طي يك پ.خ درخواست بدن.
    با سپاس فراوان
    Dr.DayaN's
  4. """"سمفونی استفراغ در دست تعمیر است""""

5. قابلیت ھاے لوازم آرایشے

توسط در تاریخ جمعه ۰۴ مرداد ۹۲ در ساعت ۱۴:۰۶ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    €. لوازم آرایش چیست؟ وسایل شعبدھ بازے با قابلیت عجیب تبدیل لولو ب ھلو‎:-DB-) ‎
  6. نامه ی یک عروس کم توقع به نامزدش

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱ در ساعت ۱۰:۳۴ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    نامه ی یک عروس کم توقع به نامزدش

همسر آینده ام :
    می توانی خوشحال باشی،چون من دخترکم توقعی هستم! اگر
    می گویم باید تحصیلکرده باشی، فقط به خاطر این است که
    بتوانی خیال کنی بیشتر از من می فهمی .
    اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است که همه با
    دیدن ما بگویند داماد سراست وتو اعتماد به نفست هی بالاتربرود!
    اگر می گویم باید ماشین بزرگ ...
  7. سری داستان های جک(1)

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۱ در ساعت ۱۰:۳۰ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    جک و دوستش باب تصمیم می گیرند برای تعطیلات به اسکی برند. با
    همدیگه رخت و خوراک و چیزهای دیگرشان را بار ماشین جک می کنند و به
    سوی پیست اسکی راه می افتند .پس از دو سه ساعت رانندگی،توفان و برف و
    بوران شدیدی جاده را در بر گرفت چراغ خانه ای را از دور می بینند و تصمیم
    می گیرند شب را آنجا بمانند تا توفان آرام شود و آنها بتوانند به راه خود ادامه
    دهند.هنگامی که نزدیکتر می شوند می بینند که آن خانه در واقع کاخیست بسیار
    بزرگ و زیبا که درون کشتزار ...
  8. مشاوره ازدواج

توسط در تاریخ یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۱ در ساعت ۰۶:۰۶ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)

به خاطر مجردماندن نااميدم...
    دختري هستم 24 ساله دانشجوي ترم آخردوره کارشناسي، تا به حال خواستگار مناسبي نداشتم و خيلي دوست دارم اول ازدواج کنم بعد وارد محيط کار شوم. خيلي نااميدم از اين که درس خواندم و هنوز ازدواج نکرده ام، چه کنم؟

چرا خواستگار نداريد؟
    در مطلب تان اشاره کرده ايد، تا به حال خواستگار مناسبي نداشته ايد و اين موضوع باعث شده است تا کنون ازدواج نکنيد. اين که چه ...
صفحه 1 از 10 1234567 ... آخرینآخرین