مشاهده RSS Feed

تحقیقیات و آنالیز مدیریت

1. مصاحبه با مهندس اعظم قلي*زاده پاشا: شرکت ایرفو

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۵۵ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    كنجكاوي من از آن زمان برانگيخته شد كه آقاي ابراهيميان در سخنراني*اش در مراسم تأسيس "شركت سرمايه*گذاري چشم*انداز توسعه*ي شمال" (شهريور84) در مورد ايشان گفته*بود: » يك فرد تهيدست روستايي كه در زمان تحصيلش در بابل، از شدّت فقر، شبها در گوشه*اي از مدرسه*ي كاظم*بيك مي*خوابيد، بعدها ...
  2. مصاحبه با عباس میزان : شرکت صنایع بسته بندی غذا

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۴۹ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    در تهران در منطقه ی سید اسماعیل متولد شدم از وقتی به مدرسه می رفتم هزینه ام را خودم تأمین می کردم و تابستانها از 6 صبح تا 12 شب پیش یکی از اقوام کار می کردم و فقط هفته ای یک بار به خانه می رفتم و هزینه ی تحصیلی ام را خودم پرداخت می کردم و یکی از شاگردان ممتاز دبیرستان بودم بعد تصمیم گرفتم ...
  3. مصاحبه با فریبا لطیفی : شرکت نشر فرا

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۴۶ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    نام ونام خانوادگی: فریبا لطیفی

شرکت: نشر فرا

نام محصول: مجله گزیده ی مدیریت

تحصیلات: دکترای مدیریت

در سال 1336 در تهران به دنیا آمدم تحصیلات ابتدایی را در دبستان هدف گذراندم و در دبیرستان خوارزمی دیپلم گرفتم.

در دوران کودکی خیلی علاقه مند بودم که
    ...
  4. 17 توصیه مهم در مدیریت

توسط در تاریخ سه شنبه ۱۴ شهریور ۹۱ در ساعت ۰۳:۴۱ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    زمينه: رهبری
    اشاره: باید سعی کرد که مردم با رضا و رغبت و خود کارانه به دنبال کارها بروند در حقیقت، رییس یک سازمان نباید نقش راننده را به عهده بگیرد. بلکه باید به رهبری بپردازد و نه اینکه با استفاده از قدرت اداری ،کارمندان را به کار وادارد که این تلاشی زودگذر خواهد بود .

...

آپدیت شده سه شنبه ۱۴ شهریور ۹۱ در ۰۳:۴۴ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

برچسب ها: مقالات مدیریت ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    تحقیقیات و آنالیز مدیریت