مشاهده RSS Feed

علوم مدیریت و غریبه"

1. مصاحبه با مهندس اعظم قلي*زاده پاشا: شرکت ایرفو

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۵۵ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    كنجكاوي من از آن زمان برانگيخته شد كه آقاي ابراهيميان در سخنراني*اش در مراسم تأسيس "شركت سرمايه*گذاري چشم*انداز توسعه*ي شمال" (شهريور84) در مورد ايشان گفته*بود: » يك فرد تهيدست روستايي كه در زمان تحصيلش در بابل، از شدّت فقر، شبها در گوشه*اي از مدرسه*ي كاظم*بيك مي*خوابيد، بعدها ...
  2. مصاحبه با عباس میزان : شرکت صنایع بسته بندی غذا

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۴۹ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    در تهران در منطقه ی سید اسماعیل متولد شدم از وقتی به مدرسه می رفتم هزینه ام را خودم تأمین می کردم و تابستانها از 6 صبح تا 12 شب پیش یکی از اقوام کار می کردم و فقط هفته ای یک بار به خانه می رفتم و هزینه ی تحصیلی ام را خودم پرداخت می کردم و یکی از شاگردان ممتاز دبیرستان بودم بعد تصمیم گرفتم ...
  3. مصاحبه با فریبا لطیفی : شرکت نشر فرا

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۴۶ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    نام ونام خانوادگی: فریبا لطیفی

شرکت: نشر فرا

نام محصول: مجله گزیده ی مدیریت

تحصیلات: دکترای مدیریت

در سال 1336 در تهران به دنیا آمدم تحصیلات ابتدایی را در دبستان هدف گذراندم و در دبیرستان خوارزمی دیپلم گرفتم.

در دوران کودکی خیلی علاقه مند بودم که
    ...
  4. مصاحبه ای با کارآفرین نمونه دکتر شهاب جوانمردی

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۱ در ساعت ۱۳:۴۱ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    س: خلاصه ای از بیوگرافی خودتان بفرمایید
    متولد 1353 در خرمشهر هستم، تحصیلات راهنمایی و دبیرستان خود را در مدرسه علامه حلی تهران گذارندم، از سال 1371 وارد دانشگاه شریف شدم و مدرک لیسانس خود را از آن دانشگاه اخذ کردم، سپس تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه امیرکبیر گذراندم.
    در زمینه کاری ابتدا در دوره دانشجویی با بعضی از دوستان خود مدرسه راهنمایی علامه حلی(2) را تاسیس کردیم پس از دوسال در دبیرستان ...