مشاهده RSS Feed

.:::: سمفونی استفراغ ::::.

Symphony vomissements"

Symphony vomiting"

تراوشات اسیدےذھن بیمار سادیسمے من.

I'm sick sadistic brain acidic seeps.

Je suis malade, s'infiltre esprit sadiques

کپی بردارے از مطالب این وبلاگ حتی بدون ذکر منبع نیز مجاز است لذا پیگرد قانونی هم ندارد,,حتی برای شما دوست عزیز:وو

1. وایسا دنیا من میخوام پیاده شم...

من دیگه خسته شدم بس که چشام بـارونیه
    پس دلم تا کی فضای غصه رو مهمونیه
    من دیگه بسه برام تحمل این همه غم
    بسه جنگ بی*ثمر برای هر زیاد و کم

وقتی فایده*ای نداره غصه خوردن واسه چی
    واسه عشقای تو*خالی ساده مردن واسه چی
    نمی*خوام چوب حراجی رو به قلبم بزنم
    نمی*خوام گناه بی*عشقی بیفته گردنم

نمی*خوام دربه*در پیچ و خم این جاده شم
    واسه آتیش همه یه هیزم آماده شم
    یا یه موجود کم و خالی پرافاده شم
    وایسا دنیا، وایسا دنیا من می*خوام پیاده شم
    ...
  2. بهترین شیوه برای خواندن ذهن مادرشوهر

توسط در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۱:۰۷ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    برای داشتن یک رابطه خوب و بدون تنش با مادر شوهرتان، لازم است بدانید او چه احساسی دارد و در ذهنش چه می گذرد.

به گزارش قدس انلاین به نقل از برترین ها در زیر 13 جمله را می بینید که در ذهن خیلی از مادرشوهرها وجود دارند اما شاید
    ...
  3. چطور می توان از آینده یک رابطه باخبر شد؟؟؟

توسط در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۱:۰۵ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    برای اینکه بدانید رابطه تان تا چه حد در معرض خطر است، با علایم خطر آشنا شوید: روابطی که احتمال شکست در آنها بیشتر از 50 درصد است.

این سوالی است که ذهن خیلی از ما را به خود مشغول کرده است. از کجا باید بفهمیم که آیا این رابطه هم مثل خیلی از روابط دیگر که شروع خوبی داشته اند اما
    ...
  4. بازشناسي مرزهاي ارتباطي با خانواده همسر

توسط در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۱:۰۳ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    در گفت و گو با دکتر رمضاني فراني مطرح شدميزان ارتباط با خانواده همسر چه قدر مي تواند باشد؟

قبل از اين که بخواهيم در مورد حد و حدود روابط زوجين با خانواده هاي طرفين صحبت کنيم، بايد اطلاعاتي درباره روان شناسي ايراني و شرقي داشته باشيم و وجوه تمايزش را، با فرهنگ هاي غربي بدانيم.
    تحقيقات نشان مي دهد در فرهنگ شرقي، نگاهي که افراد به خودشان دارند ...
  5. دخترها و پسرها!قبل از ازدواج این سوال ها را از خود بپرسید

توسط در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۱:۰۲ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که زندگی افراد را تغییر می دهد. اما متاسفانه، اغلب افراد بدون هیچ برنامه ای و بدون توجه به داشتن یا نداشتن پیش نیازهای لازم روان شناختی برای آن، تصمیم به ازدواج می گیرند و برای آن اقدام می کنند.اغلب آن ها با این ذهنیت پیش می روند که بعد از ازدواج همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اما درصد بالای طلاق نشان می دهد که این ذهنیت درست نیست.5 سوالی که باید پیش از ازدواج از خود بپرسید :

البته منظور ما در اینجا مسائل اقتصادی و
    ...
  6. موانع زمینه*ساز اختلاف در دوران عقد

توسط در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۱:۰۱ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    پس از عقد، زوجی که در دو محیط مختلف بزرگ شده و انتظارات متفاوتی از زندگی دارند و همچنین ممکن است تصویر متفاوتی از همسر رویایی نسبت به سیمای واقعی همسر خود داشته باشند، زندگی را آغاز می*کنند. در این دوران به دلیل عدم استقلال زوجین و همچنین وابستگی و مراودات زیاد زوجین با خانواده*های خود انعطاف پذیری کمتری ممکن است در زوجین دیده شود. هر فرد تحت تاثیر فرهنگ خانواده ...
  7. 7راه براي آنكه ازدواج موفقي داشته باشيد

توسط در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۱:۰۰ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    اين زندگي مشترك پايدار مي*ماند به شرطي*كه...اگر به زندگي*هاي دور و برتان نگاه كنيد، *هزار و يك دليل براي حسرت خوردن پيدا مي*كنيد. ممكن است شيوه صحبت كردن، نگاه كردن، حمايت كردن و حتي شيوه*اي كه زوج*هاي ديگر با هم وقت مي*گذرانند و تفريح مي*كنند، اين احساس را در شما ايجاد كند كه زندگي مشترك*تان بيش از حد ...
  8. دشمن زندگی زناشویی را بشناسید.

توسط در تاریخ شنبه ۱۸ شهریور ۹۱ در ساعت ۲۰:۵۹ (.:::: سمفونی استفراغ ::::.)
    برای اینکه زندگی زناشویی خوبی داشته باشیم، لازم نیست که بیخودی به دنبال راه های معجزه آسا باشیم. ضمن اینکه باید بدانید که خوشبختی در زندگی زناشویی و داشتن یک زندگی زناشویی موفق بعد از ازدواج، هیچ ارتباطی به رویاپردازی و ایده آل نگری نداشته و در عین حال چیزی نیست که بدون هیچگونه تلاش و اراده ای، تحقق بپذیرد.پس لازم است بدانید که اگر واقعا قصد بهبود شرایط زندگی زناشویی خودتان را دارید، یکی از بهترین اقداماتی که می ...
صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین