کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

مشاهده RSS Feed

گوناگون

1. معجزه ی دو دریا که با هم مخلوط نمی شوند

در شهر توریستی اسکاگن این زیبایی را می توان در سجیه دید، این شمالی ترین شهر دانمارک است، جایی که دریای بالتیک و دریای شمال بهم می پیوندند. دو دریای مختلف با هم یکی نمی شوند و بنابرین این راستا بوجود می آید.

In a tourism filled city of Skagen you can see this incredible natural sight. This city ...
  2. تقویم کبریتی

تقويم كبريتي :
    - روزي كه تموم شد رو مي سوزونيد!
    زندگیه واقعی هم همینه...روز که گذشت دیگه گذشتههههه پس قدر لحظه لحظه هامونو بدونیم ♥♥♥

آپدیت شده چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۲ در ۲۳:۱۴ توسط [ARG:5 UNDEFINED]

دسته بندی ها
    روانشناسی , گوناگون , جالب , اخبار , سرگرمی , تصویری
  3. زیاد موسیقی گوش کردن و ابتلا به افسردگی

نتایج یک پژوهش جدید در ایالات متحده حاکی از آن است که زیاد موسیقی گوش کردن احتمال ابتلا به افسردگی را ۸ برابر می کند و ممکن است این موضوع عامل افسردگی در بزرگسالان باشد. به نقل از باشگاه خبرنگاران محققان دانشکده پزشکی دانشگاه پیتزبرگ دریافته اند که احتمال ابتلای افراد بزرگسال به بیماری افسردگی، بین آنهایی که وقت بیشتری را صرف موسیقی گوش کردن می کنند، بیشتر است، در حالی که احتمال افسردگی
    ...
  4. می دانستید قضیه ی خوش شانسی نعل اسب رازی را در بر دارد؟

گفته شده در زمان امام حسین (ع) ملعون هایی زندگی می کردن که بر بدن پاک و معصوم و بی دفاع ان حضرت و تعدادی از یارانشان اسب تاختند.
    در واقع درباره نعل اسب بايد دانست : بنا بر نظر برخي علما از آن جمله , آيت الله جوادي آملي : تبرك جستن به نعل اسب از موهومات بعد از حادثه كربلا است . به اين ...
  5. تله پاتی چیست و چگونه عمل می کند؟

«تله پاتی» دسترسی به اطلاعاتی است که در فکر شخص دیگری نگهداری می شود و شما خواهان کسب آن هستید دانشمندان برای اثبات این پدیده می گویند: وقتی این امکان وجود دارد که از طریق یک ایستگاه فرستنده مطالبی را از طریق امواج الکتریکی، از ایستگاه های الکتریکی دیگری جذب کنیم. بنابراین با ...
    برچسب ها: قدرت ذهن ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    جالب , اخبار , سرگرمی , روانشناسی , گوناگون
  6. شعر حمید مصدق و جواب فروغ به او و جواب شاعری پس از سال ها به انها

حمید مصدق:

تو به من خندیدی و نمی دانستی؛

من به چه دلهره از باغچۀ همسایه سیب را دزدیدم؛

باغبان از پی من تند دوید؛

سیب را دست تو دید؛

غضب آلود به من کرد نگاه؛

سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک؛

و تو رفتی و هنوز؛

سال هاست که در گوش من آرام آرام؛

خش خش گام تو تکرار کنان می دهد آزارم؛

و من اندیشه کنان غرق در این پندارم؛

که چرا باغچۀ کوچک ما سیب نداشت؛
    ...
  7. ارزیابی خود

پسر کوچکی وارد مغازه ای شد، جعبه نوشابه را به سمت تلفن هل داد. بر روی جعبه رفت تا دستش به دکمه های تلفن برسد و شروع کرد به گرفتن شماره. مغازه دار متوجه پسر بود و به مکالماتش گوش می داد.
    پسرک پرسید: «خانم، می توانم خواهش کنم کوتاه کردن چمن های حیاط خانه تان را به من بسپارید؟» ...
  8. به دنبال خدا نگرد

به دنبال خدا نگرد
    خدا در بیابانهای خالی از انسان نیست

خدا در جاده های تنهای بی انتها نیست
    خدا در مسیری که به تنهایی آن را طی می کنی نیست
    خدا آنجا نیست

به دنبالش نگرد
    خدا در نگاه منتظر کسیست که به دنبال خبری از توست
    در قلبیست که برای تو می تپد
    خدا
    در لبخندیست که با نگاه مهربان تو جانی دوباره می گیرد
    خدا آنجاست...