مشاهده RSS Feed

شخصی

1. به دنبال خدا نگرد

[FONT=verdana][SIZE=3][COLOR=#3300FF][COLOR=#696969][B] [SIZE=1]به دنبال خدا نگرد
    خدا در بیابانهای خالی از انسان نیست[/SIZE][/B][SIZE=1]
    [/SIZE][/COLOR][SIZE=1]
    [COLOR=#696969][B] خدا در جاده های تنهای بی انتها نیست[/B][/COLOR]
    [COLOR=#696969][B] خدا در مسیری که به تنهایی آن را طی می کنی نیست[/B][/COLOR]
    [COLOR=#696969][B] خدا آنجا نیست[/B][/COLOR] ...
  2. جالبه!!

[COLOR=#ff3399]♦[/COLOR]متخصص کسی است که موضوع ساده یی را چنان پیچیده کند که باورت شود که پیچیدگی موضوع تقصیر توست! - ویلیام کاسل

[COLOR=#ff3399]♦[/COLOR]اگر تلفن زنگ نزنه، منم!- جیمی بافه(خواننده ی امریکایی)

[COLOR=#ff3399]♦[/COLOR]شاید کره ی زمین جهنم کره یی دیگر باشد!- آلدوس هاکسلی

[COLOR=#ff3399]♦[/COLOR]بارزترین ...
  3. ارزشمند ترین کلمات

[COLOR=#40e0d0]♦ [/COLOR]سازنده ترین کلمه" گذشت" است... آن را تمرین کن
    [COLOR=#40e0d0]♦[/COLOR] پر معنی ترین کلمه" ما" است...آن را بکار ببند.
    [COLOR=#40e0d0]♦ [/COLOR]عمیق ترین کلمه "عشق" است... به آن ارج بنه.
    [COLOR=#40e0d0]♦[/COLOR] بی رحم ترین کلمه" تنفر" است...از بین ببرش.
    [COLOR=#40e0d0]♦ [/COLOR]سرکش ...
  4. من

درونم غوغاست... ساده میشکنم... حتی با یک تلنگر کوچک...
    اینگونه نبودم.........
    شدم.....
    دسته بندی ها
    شخصی
  5. ...

[SIZE=3][FONT=fixedsys][COLOR=#000000][B]معلم عصبی دفتر رو روی میز كوبید و داد زد: سارا ...
    دخترك خودش رو جمع و جور كرد، سرش رو پایین انداخت و خودش رو تا جلوی میز معلم كشید و با صدای لرزان گفت : بله خانوم؟
    معلم كه [SIZE=3]بسیار عصبانی بود[/SIZE]، تو چشمای سیاه و مظلوم دخترك خیره شد و داد زد:
    چند بار ...
  6. ...

ک درختي تنها توي يک جنگل تاريک و سياه از غم و درد به خود ميپيچيد.
    از خودش ميپرسيد که چرا اينقدر تنهايم؟! که چرا هيچ دلي با من نيست؟ که چرا نيست دلي نگران من و تنهايي من؟ چه شود گر که دگر قد نکشم؟ چه شود اگر که من توي جنگل نباشم؟آنقدر گفت و گريست که شکست و آرام روي يک نهر روان ساخت ...
  7. ...

به کسی که دوستش داری بگو که چقدر بهش علاقه داری
    و چقدر در زندگی براش ارزش قائل هستی
    چون زمانی که از دستش بدی
    مهم نیست که چقدر بلند فریاد بزنی
    اون دیگر صدایت را نخواهد شنید
  8. خدایاااااااا اااااااااااا اااااااااااا اااااااااااا اااااااااااا اااااااااااا اااااااااااا اا

[COLOR=#ffa500][SIZE=4][FONT=impact][COLOR=#999933][B]خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها،یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR]
    دسته بندی ها
    شخصی