مشاهده RSS Feed

mnasersh

1. درسی از چوب کبریت

یک چوب کبریت سر دارد ولی مغز ندارد.در نتیجه هر وقت کمی اصطکاک وجود داشته باشد،فورا مشتعل میشود.اثرات این اشتعال میتوتند ویرانگر باشد.آتش میتواندهمه چیز را ببلعد و سبب ویرانی گردد.از این چوب کبریت کوچولو درس میگیریم : همه ما سر داریم و بر خلاف چوب کبریت مغز هم داریم.عاقلانه این است ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. ...

۱. تا زنده ای در برابر کسی که به خودت علاقه مند کردی،مسئولی! (خسرو شکیبایی) ۲. از پیرمرد و پیرزنی پرسیدند شما چطور ۶۰ سال با هم زندگی میکنید؟گفتند ما مربوط به نسلی هستیم که وقتی چیزی خراب میشد تعمیرش میکردند نه تعویضش! ۳. راهی جز سقوط ندارد برگ پاییزی وقتی می داند درخت عشق برگ تازه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. سعدی کجایی...

- سعدی کجایی؟!به زمانه ای رسیده ایم که دیگر بنی آدم ابزار یکدیگرند...و نه... ۲- من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم،زیرا من گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند!(کوروش کبیر) ۳- دوستی این نیست که الکی قمپز در کنی یا لوقز بخونی،باید به یاد دوستتم باشی و به ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. قلب وفادار

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۴ در ساعت ۲۰:۳۳
    هیــــچگاـہ بـہ دنبـال صورتـــ زیبا نباشیـــد ؛ روزے پیــــر خواهـد شــد هیــــچگاـہ بـہ دنبـال پوستــ خوبــ نباشیـد ؛ روزے چروڪـیــدـہ خواهـد شــد هیــــچگاـہ بـہ دنبـال اندام خوبـــ نباشیــد ؛ روزے عوضــــ خواهـد شــد هیــــچگاـہ بـہ دنبـال موے زیـبــا نباشیــد ؛ روزے ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. عشق

توسط در تاریخ چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۴ در ساعت ۲۰:۳۱
    آدم هایی که عشقشونو مثل کانال تلویزیون عوض میکنن، آخرش باید بشینن برفک تماشا کنن
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. روز پدر

[FONT=tahoma]روز شنبه 12 اردیبهشت (13 رجب ) مصادف با ولادت امام علی علیه السلام و روز پدر [/FONT]

[FONT=tahoma]روز پدر روزی است برای بزرگداشت پدرها . در بسیاری کشورها روز پدر، سومین یکشنبهٔ ماه ژوئن در نظر گرفته شده*است.در ایران پیش از انقلاب، روز 24 اسفند زادروز رضا شاه بر پایهٔ گاهشمار ایرانی ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. سلام...

سلام بر تو که عاشق / سلام بر تو که شیدا
    سلام بر تو که خوابی / سلام بر تو که رویا
    سلام شعر فریبا / سلام دلبر زیبا
    سلام راوی غم ها / سلام عاشق شیدا
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. عشق...

تا حالا فکر کردی "عشق" یعنی چی؟

عشق یعنی اینکه یکی بهت بگه