مشاهده RSS Feed

قاصدک94

1. از عشق تا بی وفایی

دوتا عاشق با هم ازدواج کردن وضع پسره زیاد خوب نبود برا همین همیشه کار میکرد تا زنش راحت زندگی کنه گاهی وقتا حتی شبا هم کار میکرد. همه کار میکرد.کارگری فروشندگی حمالی عملگی .سخت کار میکرد اما حلال.هیچ وقت دست خالی نمیومد خونه.وقتی میومد دختره با جون و دل ازش استقبال میکرد.ماساژش میداد ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. به سلامتی همه عاشقا

سلامتی پسری که یه روز عاشق شد. . . سلامتی دختری که یه روزعاشق شد. . . سلامتی پسری که اندازه یه نگاه هم به عشقش خیانت نکرد. . . سلامتی دختری که هیچی کم نذاشت. . . سلامتی عشق پاکشون. . . سلامتی اون همه خاطره ها و شیطنت هاو دیووونه بازی های زیر بارون قرار گذاشتن ها خیس شدن ها از سرما به خود ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. اینو یادت نره......

یـــآدَت بـآشَـــد ... دِلـَــت کــــﮧ شِکَـســـت... سَــــرَت را بـــــآلا بـگـیـــرےتَـلافــــے نَکــُــטּ ... فَـریــــــــآد نــَـــزَטּ ... شَرمـگیـــــــטּ نَـبـــــآش ...!! دِل ِ شِکَستـــﮧ گوشـه هآیــَـش تیــــز اَســــت... مَبــــآدآ دِل و دَســـتِ آدَمـــے کــــﮧ ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. و اینک مولکول اخلاق...

کشف «مولکول اخلاق» در مغز دانشمندان موفق به کشف مواد شیمیایی موجود در مغز شدند که می*توانند بر میزان بخشندگی یا مغرور بودن شخص اثر بگذارند. در سال*های اخیر، دانشمندان به دنبال شناسایی نقش اکسی*توسین بوده*اند که "مولکول اخلاق" نیز لقب گرفته است. در یک آزمایش تحت عنوان بازی اولتیماتوم، ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. آه

دختر و پسر که روزی همدیگر را باتمام وجود دوست داشتن ، بعد از پایان ملاقاتشون با هم سوار یه ماشین شدند و آروم کنار هم نشستن … دخترمیخواست چیزی را به پسر بگه ، ولی روش نمیشد …! پسر هم کاغذی را آماده کرده بود که چیزی را که نمیتوانست به دختر بگوید در آن نوشته شده بود پسر وقتی دید داره ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. خانه اجاره ای خدا

دلم را سپردم به بنگاه دنیا و هی آگهی دادم اینجا و آنجا و هرروز برای دلم مشتری آمد و رفت وهی این و آن سرسری آمد و رفت ولی هیچ کس واقعا اتاق دلم را تماشانکرد دلم قفل بود کسی قفل قلب مرا وا نکرد یکی گفت چرا این اتاق پر از دود و آه است یکی گفت چه دیوار هایش سیاه است. یکی گفت چرا نور اینجا ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. عشق ینی ایییین

شده بعضي وقتا ديگه دوستش نداشته باشي؟ به خودت مي گي اصلاً واسه چي دوستش دارم؟ مگه کيه؟ مگه واسم چيکار کرده؟ مگه چي داره که از همه بهتر باشه؟ اصلاً من که خيلي از اون بهترم.... بعد به خودت مي خندي که اصلاً واسه چي اينقدر خودتو اذيت کردي؟ يهو، يه چيزي يادت مياد... يه چيز ِ خيلي کوچيک.... ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. اگه دیدین..............

تو این روزا اگه دیدین یه دانشجو نشسته یه نگاه به افق میکنه یه نگاه به گوشیش باز یه نگاه میندازه به افق باز به گوشیش بعد به افق خیره میشه بعد باز به گوشیش نگاه میکنه بعد به افق خیره میشه و تو افق نیست و نابود میشه بدونین داره با گوشیش معدلشو حساب میکنه ببینه مشروط میشه یا نه !
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین