مشاهده RSS Feed

2nya

1. :'(

حوصله: سر😴 عشق: پر👼 سر: درد😰مغز: هنگ🙇 دل: تنگ💓 چشم: تر😪گوش: كر👂 مخ: رد👷خسته نباشي سرنوشت: دمتگرم😏💪
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. الکی مثلا :-)

ﻗﺸﻨﮕﺘﺮﯾﻦ ﺍﻟﮑﯽ ﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﺍ ﺷﻨﯿﺪﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ !....ﺍﻟﮑﯽ ﻣﺜﻼ ﺩﯾﮕﻪ ﺷﺒﺎ ﺧﻮﺍﺑتو ﻧﻤﯿﺒﯿﻨﻢﺍﻟﮑﯽ ﻣﺜﻼ ﺩﯾﮕﻪ ﻭﺳﻂ ﺧﻨﺪﻫﺎﻡ ﯾﺎﺩ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﺖ ﻣﯿﻔﺘﻢﮔﺮﯾَﻢ ﻧﻤﯿﮕﯿﺮﻩﺍﻟﮑﯽ ﻣﺜﻼ ﺩﯾﮕﻪ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺍﺳﻤﺖ ﻗﺴﻤﻢ ﻧﻤﯿﺪﻩﺍﻟﮑﯽ ﻣﺜﻼ ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. <3

💋💋💋Kheyliiiiiiiiiiiiiiiiii zibast💋💋💋💜ﭘﺴﺮ : ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻡ !!🙏💙ﺩﺧﺘﺮ: ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯽ ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﯼ؟👧💛ﭘﺴﺮ : ﺧﺴﺘﻪ ﺷﺪﻡ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺑﺎﻫﺎﺕ ...👫ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ !!⚠💚ﺩﺧﺘﺮ : ﻣﮕﻪ ﻧﻤﯿﮕﻔﺘﯽ ﻋﺎﺷﻘﻤﯽ؟💕ﻧﻤﯿﮕﻔﺘﯽ ﻫﯿﭽﻮﻗﺖ ﺗﺮﮐﻢ ﻧﻤﯿﮑﻨﯽ؟👐💖ﭘﺴﺮ : ﻣﻦ ﺩﯾﮕﻪ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻡ ﺩﻭﺳﺖ ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. :-[

💊💊💊💊💊💊💊💊💊 \😠. //>. _\\_اينا مال کیه؟؟؟ کی میخواست بخاطرمن خودکشی کنه؟؟چند بار بگم از این قرتی بازیا خوشم*نمیاد..
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. بق بقو

plz Cmmmmmmﺍﮔﻪ ﻧﺼﻔﻪ ﺷﺐ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﯽ ﺑﺒﯿﻨﯽ من ﭘﯿﺸﺖ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪم ﭼﯿﮑﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ!!:))))-1ﻣﯿﺰﻧﻤت-2 ﺑﻮﺳت ﻣﯿﮑﻨﻢ-3 ﻓﺮﺍﺭﻣﯿﮑﻨﻢ-4 ﻣﯿﺰﺍﺭﻡ ﺑﺨﻮﺍبی-5ﺑﻮﻭﻭﻭﻭﻕ-6ﻣﯿﻨﺪﺍﺯﻣت ﺑﯿﺮﻭﻥ-7 ﺭﻭت ﭘﺘﻮﻣﯿﻨﺪﺍﺯﻡ-8ﻗﻠﻘﻠﮑت ﻣﯿﺪﻡ-9 ﺭﻭت ﺍﺏ ﻣﯿﭙﺎﺷﻢ-10ﺧﻔت ﻣﯿﮑﻨﻢ-11ﺍﺯﺧﻮشحالی ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. :-/

من حداقل 14حقیقت رو راجع به شما میدونم...... . ..................1.الان بیداری2.گوشیت روشنه3.یه انسان هستی4.داری pm منو میخونی5.تو نمیتونی وقتی زبونت بیرونه بگی ژ7.الان داری امتحان میکنی8.الان خندت گرفت9.اصلا ندیدی که عدد6رو جا انداختم10.الان برگشتی چک کنی ببینی جا انداختم یا نه11.الان باز خندیدی12.نمیدونی ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. ;-)

هیچ وقت حسرت سه چیزو نخورید۱) زیبایی ۲) تیپ ۳) جذابيتما که داریم به کجا رسیدیم!؟بخدا هیچی توش نیس ! باور کن... جز اينکه روزي چند تا کشته ميديم و آهشون پشتمونه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. :-(

چه قشنگه...... آدم یکیو داشته باشه که وقتی دلش گرفت زنگ بزنه بگه دلم گرفته اونم بگه قربون دلت برم مگه من مردم که دلت گرفته !! وقتی عصبانی هستی و هی کل کل کردی درکت کنه و بعد که گفتی : ببخشید اعصاب نداشتم اونم بگه اشکال نداره مهم اینه که الان خوبی... آدم باید یکی رو داشته ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین