مشاهده RSS Feed

r.nb

1. نخ دندان زغالی

از جمله عوامل موثر در بهداشت دهان و دندان، استفاده از نخ دندان است. برای برداشتن مواد غذایی بین دندان ها، از نخ دندان استفاده می کنیم. جنس نخ دندان از نایلون یا تفلون می باشد. نخ دندان های تک رشته ای از جنس تفلون و نخ دندان های چند رشته ای از نایلون ساخته شده اند. بیشتر مردم از فواید ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. نخ دندان

سلام دوستان کیا از نخ دندان زغالی استفاده میکنن؟؟نظراتونو بگین ممنونمن از سایت بنسر نخ دندان زغالی بنسر را سفارش دادم استفاده میکنم راضیم شنیدم قرعه کشی ایفون x دارن کلیپشو تو اینستا دیدم در مورد ایفون x میگفتتا قرعه کشی تموم نشده پیشنهاد میکنم در قرعه کشی شرکت کنین[url]redirect.php?a=bencer ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. خمیر دندان

دوستانی که میگن میخوام دندونامون سفید بشه نیازی نیست برین این همه هزینه کنین لمینیت کنین و.....من سه ماهه از خمیر دندان زغالی بنسر استفاده میکنم دندون هام نسبت به قبل سیفید تر شده هیچ آسیبی به دندونام وارد نشده نه لثه ام حساس شده و نه مینای دندونم خراب شده هیچی نشده فقط نسبت به قبل ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. خمیر دندان

دوستانی که میگن میخوام دندونامون سفید بشه نیازی نیست برین این همه هزینه کنین لمینیت کنین و.....من سه ماهه از خمیر دندان زغالی بنسر استفاده میکنم دندون هام نسبت به قبل سیفید تر شده هیچ آسیبی به دندونام وارد نشده نه لثه ام حساس شده و نه مینای دندونم خراب شده هیچی نشده فقط نسبت به قبل ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. نخ دندان

دوستان میخوام امروز راجب نخ دندون بهتون بگمچند وقتیه از نخ دنان های مختلفی استفاده کردم از هیچ کدومشون راضی نبودم مارک های مختلفی را تهیه کردم اما ناراضی بودم تا اینکه دو روز پیش تبلیغ کریم باقری در اینستاگرام رو دیدم در مورد خرید محصولات بنسر و قرعه کشی ایفون ایکس رفتم تو سایت ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده