مشاهده RSS Feed

دسته بندی نشده

مطالب بدون دسته بندی

1. هندزفری بلوتوث مگنتی Sports

هندزفری بلوتوث مگنتی Sports هدفون*های ساخته شده از فلز به جهت تولید صدای مناسب، ایرفون*های پوشیده از سیلیکون و پلاستیک مرغوب در ساخت سیم، کنترل کننده موسیقی و تماس، کیفیت ساخت بالایی را برای کاربر به ارمغان می*آورد. نوع سیم استفاده شده در محصول به صورت تخت در نظر گرفته شده که از گره ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. هندزفری بلوتوث مگنتی Sports

هندزفری بلوتوث مگنتی Sports قابلیت اتصال به موبایل های اندروید و آیفون بسیار سبک وزن و دارای قابلت آهنربایی قابلیت پاسخ به تماس و کنترل موزیک
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. نحوه انتخاب و کپی کردن متن در اندروید

نحوه انتخاب و کپی کردن متن در اندروید انتخاب و کپی کردن متن در اندروید به هیچ وجه پروسه پیچیده*ای را شامل نمی*شود. برای انجام این کار مراحل زیر را طی کنید: انگشت خود را بر روی بخشی از متن مد نظرتان قرار دهید و کمی نگه دارید. مشاهده خواهید کرد که هایلایتی (بخش پر رنگ) نمایان می*شود ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. عاشقانه

امروزت را زندگی کن فردا را فکر نکن شادی امروزت را از دست نده آنقدر بخند که آسمان دل از ستاره بارون شود این بار تو دنیا رو به بازی بگیر❤ ️
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. عاشقانه

- ای کاش ؛ چشم ها می توانستند حرف بزنند حرف هایِ دلت را بگویند و همه چیز را لو بدهند! آنوقت برای کسی مثلِ من که خجالتیم دوست داشتنت هر روز از چشمانم جار زده می شد!
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. عاشقانه

بس که هربار میخندی من دوباره زنده میشم! باید تو شناسنامم مینوشتن متولد هزار و سیصد و هر لحظه خندیدنت...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. عاشقانه

- من امّا جلویِ دخترمان روزی هزار بار قربان صدقه ات میروم ، چشم و گوشش باز شود اتفاقاً !! باید ، بفهمد ، مَرد ، خواستنش را فریاد میزند..!
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. عاشقانه

آرزومنــدم یڪــی از... این روزها یڪ نفردعوتت ڪند، به عشـــق... به همنشینـی با.*.. یڪ فنجان قهوه داغ... با طعـم عشــــق... یا هرچیـز ڪه به زندگــے، دلگرمــت ڪند!
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین