مشاهده RSS Feed

sepidar2020

1. روش هایی که می توانید کسب و کارتان را گسترش دهید

کشف کنید و ببنید چه روشی برای کسب و کار شما مناسب است شرکت ها باهم فرق دارند یک شرکت خدماتی از یک محتوای خاص و نوع تبلیغات خاص و مخاطب خاص خود را دارد و بسته به نوع تبلیغات می تواند هر یک از تبلیغات مجازی و یا غیر مجازی را انتخاب کند. همچنین یک فروشگاه روش های زیادی برای انتشار پیام ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. انواع روش های انتشار پیام و بازاریابی

یکی از بهترین روش های انتشار پیام استفاده از [URL="redirect.php?a=*sepidarsms.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85%da%a9-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa%db%8c/"] ارسال اس ام اس تبلیغاتی [/URL] در سامانه سپیدار اس ام ا س است شما می توانید این پیام ها را به صورت انبوه در سراسر کشور انتشار دهید با توجه به بانک هایی که ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. چگونه تبلیغات کسب و کار خودم رو شروع کنم؟

سلام به همگی امروز میخوام یه روش جدید برای این که کسب و کارتون رونق بگیره واستون معرفی کنم. همه صاحبین مشاغل میدونند که برخی از تبلیغات واقعا دارای هزینه خیلی بالایی هستند و شما بدون تبلیغات هم که نمیتونید به یک نتیجه مناسب برسید پس چه کاری باید انجام داد؟ آیا تبلیغاتی هست که بازدهی ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. چطور پیام های خود را نشر دهیم؟

همانطور که می دانید برای هر کسب و کاری نیازمند جذب مشتری و برندینگ داریم و همیشه زمان و هزینه از مهم ترین عواملی هستند که برای ما مهم هستند. اما از چه روشی استفاده کنیم ؟ و این که چه روشی مناسب کار ما است تا بهترین بازدهی را داشته باشد؟ ما در این جا به شما [URL="redirect.php?a=*sepidarsms.com/"] سامانه ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. یکی از روش های مناسب برای انتشار پیام

برای کسب و کارهایی که در استان های مختلف هستند گاهی نیاز به تبلیغات مناسب خود را دارند به عنوان مثال برای مشاغلی که در گیلان هستند می توانند از [URL="redirect.php?a=*sepidarsms.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85%da%a9-%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%87-%d8%af%d8%b1-%da%af%db%8c%d9%84%d8%a7%d9%86/"] پنل پیامک گیلان [/URL] استفاده کنید ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. کسب و کارها در رشت چطور تبلیغات کنند؟

یک روش بسیار مناسب برای اطلاع رسانی در هر کسب و کاری استفاده از پنل می باشد به عنوان مثال شما با استفاده از [URL="redirect.php?a=*sepidarsms.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85%da%a9-%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%b1%d8%b4%d8%aa/"]پنل پیامک در رشت [/URL] در رشت می توانید به بانک شماره های مشاغل رشت , مناطق رشت و تمام ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. یک روش مناسب برای انتشار پیام

سلام به همگی ایا شما صاحب کسب و کار هستید و میخواهید کار خود را در همان استان مربوطه نشر دهید؟ به عنوان مثال برای ساکنین گیلان که میخواهند کار خود را به مشاغل و مناطق گیلان انتشار دهند چه باید کرد ما به شما استفاده از [URL="redirect.php?a=*sepidarsms.com/%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85%da%a9-%d8%a7%d9%86%d8%a8%d9%88%d9%87-%d8%af%d8%b1-%da%af%db%8c%d9%84%d8%a7%d9%86/"]پنل ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. یک روش متمرکز برای انتشار پیام

سلام به همگی یک تو بعضی از مشاغل هست که نمیتونی تو همه شهرها یا همه مناطق یک استان تبلیغ کنی و از این جهت کارتو نشر ندی یا سعی کنی از روش های غیر مجازی استفاده کنی اما یه روش خوب می خوام بهتون معرفی کتم که حتما خوشتون میاد من به شما پنل پیامک رو پیشنهاد میکنم به عنوان مثال اگر شما ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین