مشاهده RSS Feed

"تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!

1. tavahoooom

توسط در تاریخ پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۲ در ساعت ۲۰:۱۰ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    ::
    آدم ها در اصل توان تحمل خوشبختی را ندارند ، طالبش هستند ، بی تردید ،
    ولی همین که بهش برسند ،
    حرص و جوش می زنند و خواب چیزهای دیگری را می بینند .
    باغ گذر مارگریت دوراس
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. tavahoooom

توسط در تاریخ پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۲ در ساعت ۲۰:۱۰ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    :: من اشخاص زنده را آنانی می دانم که مبارزه می کنند.
    بی مبارزه زندگی مرگ است.
    “ویکتور هوگو”
    ::
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. tavahoooom

توسط در تاریخ پنجشنبه ۲۰ تیر ۹۲ در ساعت ۲۰:۰۸ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    ک جمله تاثیر گذار! پسر و دختر جوان، پدر و مادرشان جوانَ، مهریه شسته و رفته و خلاصه همه چیز هماهنگ برای یک عقد ازدواج بی حاشیه بود که مادر دختر بی مقدمه گفت:اگر آقا داماد صلاح می دانند، حق مسکن را به دخترم بدهند.نگاهی به داماد انداختم.لبش را داشت می گزید.گفت: حاج خانم!قبلا صحبت کردیم و من هم گفتم فکر می کنم.الان می گویم موافق نیستم.پدر داماد گفت:پسرم برای جلب اعتماد حاج خانم اشکال ندارد بنویسند.
    بحثی طولانی درگرفت که تقریبا همه را خسته کرد و مادر ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. tavahoooom

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۲ در ساعت ۲۲:۵۶ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    تويي عاشقترين تنهاي دنيا ............. منم خسته ترين مغموم دنيا
    تويي صادقترين حرف رو لبها ............. منم غمگين ترين راز تو دلها
    تويي زيبا طلوع صبح فردا ...............منم اينجا غروبي مثل شبها
    تويي همچون قناري شاد و شيدا ...... منم مثل كلاغي رو درختا
    تويي آشفته دل مغرور و رعنا............. منم
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  5. tavahoooom

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۲ در ساعت ۲۲:۱۹ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)

برهمه عزیزان انجمن مبارک....
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  6. tavahoooom

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۲ در ساعت ۱۴:۲۷ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    از چی بگم از سامسونگی که شده سمبل رشادت
    ایران شده واسش مثه صندوق تجارت
    پس glx وطن کجاس نیس
    با اینکه از جیب در میاد اما مجاز نیس
    ارسالی از دوستان.
    طبع شعر در حد پشم شترهای نیوزلند!!!
    روح سعدی شاد!!!
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  7. tavahoooom

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۲ در ساعت ۱۴:۲۵ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    دختر داییم شیش سالشه
    یه حلزون پیدا کرده آورده خونه
    هرجا حلزون میره این پشت سرش میره
    صورتشو میماله به کف زمین.
    میگم چرا اینکارو میکنی عسیسسسسسسسسمممم؟
    .
    میگه چون حلزون موقع حرکت ترشحاتی از خود به جا میزارن که حاوی کلاژن و الاستینه که باعث میشه چین و چروک صورت از بین بره وصورتی شاداب و به ما هدیه بده و دیگه باید با چین و چروکا خدافظی کرد :| :|

:|

اونوقت من 6 سالم بود صورتمو میگرفتم جلوی پنکه می گفتم آآآآآآآآآآاااااااااا
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  8. اف بی

توسط در تاریخ چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۲ در ساعت ۱۴:۱۷ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    یکی از دوستان تعریف میکرد ﺑﻪ یه ﺩﺧﺘﺮﻩ تیکه ﺍﻧﺪﺍﺧتم ﺗﻮ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺖ: ﻫﻮﻭﻭﻭﻭﻭﺷﺸﺶ .... :| ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻣﻦ ﮐﯿﻢ ﮐﻪ ﺩﻫﻨتو ﺑﺮﺍﻡ ﺑﺎﺯ ﻣﯿﮑﻨﯽ؟ . . . ﻣﻨﻮ ﻣﯿﮕﯿﻦ ری*دم ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ . ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻡ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﻘﺎﻣﺎﺕ ﺑﻠﻨﺪ ﭘﺎﯾﻪ ﻫﺴﺘﺶ .
    ﮔﻔﺘﻢ: ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﺧﻮ . ﻧﺸﻨﺎﺧﺘﻢ . ﻣﯿﺸﻪ ﺑﮕﯿﺪ ﺷﻤﺎ ﭼﻪ ﺷﺨﺼﯿﺘﻪ ﻣﻌﺮﻭﻓﯽ ﻫﺴﺘﯿﻦ؟ .
    ﺩﺧﺘﺮﻩ ﮔﻔﺖ : ﻣﻦ ﻣﻠﯿﮑﺎ ﺟﻮ ﺟﻮ ﻫﺴﺘﻢ . ﺗﻮ فیسبوک 4990 ﺗﻮ ﻟﯿﺴﺘﻢ ﻓﺮﻧﺪ ﺩﺍﺭﻡ . ﺧﯿﻠﯽ ﻣﻌﺮﻭﻓﻢ . ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻫﯿﮑﻠﺖ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺭﻭﺯ ﻻﯾﮏ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻡ ﺗﻮ ﺍﻑ ﺑﯽ ... ﺣﺎﻻ ﻓﻬﻤﯿﺪﯼ ؟ ﯾﺎ ﺑﺪﻡ ﻓﺮﻧﺪﺍﻡ ﺣﺎﻟﯿﺖ ﮐﻨﻨﺪ ؟ :|
    ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده