مشاهده RSS Feed

عاشقانه

1. آخرین نصیحت .

توسط در تاریخ یکشنبه ۱۰ شهریور ۹۲ در ساعت ۱۸:۱۳ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)

دوســ♥ــــت مـــــن همـــیشــه رو بـــه نــ♥ــور بـــایســـــت
    اگــــــر میــخواهــی تصـویـر زنــ♥ـدگــــی ات سیــــاه نـیــفــــتد...
    همیشـــــه خــ♥ــود را نقــد بـــدان تـا دیــگران تــ ♥ــورا بـه نسیــه نفــروشــــند
    سعــــی کـــن استـ♥ــاد تغیـیـر بـــاشــی نـــه قــربـانــی تـقــدیــ♥ــر....در زنـ♥ـدگیــت بـه کســـی اعـتمـــاد کـــن کـــه بـــه او ایمــ♥ــان داری نه احســـــاس
    و
    هــــرگــ♥ــز بـه خـاطـر مـــردم تغـیـیـر نـــکـــن
    ایـن جمـــاعـت هـرروز
    ...
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  2. tavahoooom

توسط در تاریخ سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲ در ساعت ۲۳:۰۳ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)

خداوندا
    مرا از کسانی قرار دِه که:

دنیایشان را برای دین شان
    میفروشند،

نه دین
    شان را برای دنیایشان

دکتر علی شریعتی
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  3. tavahoooom

توسط در تاریخ دوشنبه ۲۴ تیر ۹۲ در ساعت ۱۸:۵۷ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    جملات حکیمانه
    سه چیز را با احتیاط بردار : قدم ، قلم ، قسم
    سه چیز را پاک نگه دار : جسم ، لباس ، خیال
    از سه چیز خود را نگهدار : افسوس ، فریاد ، نفرین کردن
    سه چیز را بکار بگیر : عقل ، همت ، صبر
    اما سه چیز را آلوده نکن : قلب ، زبان ، چشم
    و سه چیز را هیچوقت فراموش نکن : خدا ، مرگ ، دوست

دسته بندی ها
    عاشقانه
  4. tavahoooom

توسط در تاریخ یکشنبه ۰۲ تیر ۹۲ در ساعت ۱۷:۴۱ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    این روزی ها برد با کسی است که بیرحم باشد از دلت که مایه بگذار سوخته ای!..
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  5. فراموشی

توسط در تاریخ سه شنبه ۰۶ فروردین ۹۲ در ساعت ۲۳:۱۵ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    دیروز می مردند وفراموش میشدند آرام آرام،امروز چه زود از یاد رفته ایم بی آنکه بمیریم.
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  6. کم باش!!!

توسط در تاریخ شنبه ۰۵ اسفند ۹۱ در ساعت ۱۶:۱۳ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    کم باش!!اصلا هم نگران گم شدنت نباش! ! اونی که اگه کم باشی کم ت میکنه همونیه که اگه زیاد باشی حیفت میکنه سعی نکن متفاوت باشی فقط خوب باش این روزا خوب بودن به اندازه ی کافی متفاوته...! !
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  7. دیگرنمی گویم...

توسط در تاریخ شنبه ۰۵ اسفند ۹۱ در ساعت ۱۶:۰۹ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    دیگر نمی گویم گشتم،نبود،نگرد نیست...

بگذار صادقانه بگویم،گشتم.اتفاقا بود،فقط مال من نبود.بگذار دیگری بگردد شاید مال او باشد.
    برچسب ها: دلتنگی ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    عاشقانه
  8. دلم میگیرد

توسط در تاریخ پنجشنبه ۰۳ اسفند ۹۱ در ساعت ۲۱:۴۴ ("تنهایی" را ترجیح میدهم به "تنهایی" که روحش با دیگری ست....!)
    دلم میگیرد وقتی می بینم
    من هستم
    تو هستی
    ولی قسمت نیست.
    برچسب ها: عاشقانه ویرایش برچسب ها
    دسته بندی ها
    عاشقانه